اخبار مرتبط

زمان انتشار: شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
خطیبی: تاکنون به قهرمانی فکر نکرده ام/ فوتبال تبریز  توانایی بیشتری دارد

خطیبی: تاکنون به قهرمانی فکر نکرده ام/ فوتبال تبریز توانایی بیشتری دارد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تاکید براینکه تاکنون به قهرمانی در لیگ برتر فکر نکرده است، گفت: هدف نخست این است تا توانایی بالای فوتبال تبریز را با ارائه بازیهای زیبا نشان دهیم و در ادامه دنبال قهرمانی باشیم.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی پس از برتری 3 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس تهران با تبریک میلاد امام رضا(ع)، اظهار کرد: امیدوارم هواداران و مردم از این بازی زیبا لذت برده باشند.
وی افزود: نخستین چیزی که باید بگویم این است که هر دو تیم بدون حاشیه و جدا از نتیجه، بسیار خوب بازی کردند. متاسفانه در گذشته همواره دیدار دو تیم با حاشیه روبرو بود و خدا را شکر که امروز هیچکدام از تیم ها اخلاق را نباختند.وی ادامه داد: اعتقاد دارم نیمه اول مسائلی که می خواستیم انجام نشد و حتی پرسپولیس می توانست به گل های بیشتری برسد اما در نیمه دوم تغییر دادیم و از دقیقه 65 توپ و میدان را در اختیار گرفتیم. البته بازهم می گویم که پرسپولیس می توانست نتیجه را بگیرد، اما روند بازی را ما به خوبی تغییر دادیم.
سرمربی تراکتورسازی عنوان کرد: امروز شخصیت تیمی خود را حفظ کرده و با وجود اینکه از حریف عقب بودیم به 3 گل دست یافتیم. هر تیمی که تلاش کند خداوند به او شانس می دهد و ما به خوبی از شانس های خود استفاده کردیم.
رسول خطیبی در باره رقابت قهرمانی در لیگ چهادهم عنوان کرد: تا الان به جدول نگاه نکرده ام! حتی برای قهرمانی هم فکری نداشته ام. تیم من تغییرات زیادی داشته است و ابتدا می خواهیم تیم شخصیت داشته که خوشبختانه این اتفاق رخ داد.
رسول خطیبی افزود: تراکتورسازی فوتبال زیبا و تهاجمی می خواهد که امیدوارم این مساله تا آخر فصل ادامه داشته باشد و فکر می کنم از نیم فصل دوم می توان به قهرمانی فکر کرد. هدفم چیز دیگری است که ابتدا باید سهمیه آسیایی را کسب کرده و اگر شد به قهرمانی هم می اندیشیم.
وی در مورد داور دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: خدا را شکر که جو ورزشگاه به گونه ای بود که حاشیه ایجاد نشد و درباره داوری هم تاکنون صحبت نکردم، اما معتقدم برخی خطاها روی نفرات ما گرفته نشد و بازیکنان را عصبانی کرد.این مربی جوان در مورد استقبال اندک تماشاگران تبریزی از دیدارهای فصل اخیر اظهار کرد: از تمام تماشاگرانی که به تهران آمده اند تشکر می کنم و اعتقاد دارم باید مشکلات تماشاگران حل شود چراکه با سختی به ورزشگاه می آیند و برخورد خوبی با آنان در تبریز نمی شود تا به راحتی هواداران خود را از دست ندهیم.وی افزود: باید از سوی مسوولان باشگاه و هواداران به من فرصت داده شود و آن زمان می توان برای آینده این باشگاه برنامه داشته باشم. خیلی به بازیکنان جوان علاقه دارم که آن زمان می توانیم فوتبال تبریز را خیلی قوی تر جلو ببریم
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.