اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۲۶ جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳
کریستیانو رونالدو آماده بازگشت به منچستر‌یونایتد

کریستیانو رونالدو آماده بازگشت به منچستر‌یونایتد

ستاره پرتغالی رئال‌مادرید بازگشت خود به اولدترافورد را بعید نمی‌داند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد خود را به عنوان بازیکنی توانا به فوتبال جهان معرفی کرد. او در این تیم انگلیسی به هر آنچه می خواست دست یافت و با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بهترین بازیکن جهان هم انتخاب شد. رونالدو پس از درخشش با شیاطین سرخ این تیم را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک کرد تا پیراهن رئال مادرید را بر تن کند. او در این تیم اسپانیایی هم خوش درخشید و به عنوان بهترین بازیکن جهان هم انتخاب شد.
رونالدو هر چند از منچستر یونایتد جدا شده و سالهاست پیراهن رئال مادرید را بر تن می کند اما هواداران شیاطین سرخ هنوز امیدوار هستند که روزی رونالدو به تیم محبوب شان برگردد تا بار دیگر به قدرت نخست فوتبال جزیره تبدیل شوند. رونالدو در گفت وگویی که با روزنامه مارکا اسپانیا داشت، بازگشت خود به این تیم را بعید ندانست که این می تواند خبر بسیار خوبی برای هواداران شیاطین سرخ باشد. او گفت: منچستریونایتد یکی از بزرگ ترین تیم های فوتبال جهان است. این تیم را دوست دارم. همه می دانند که هر وقت از خوبی های رئال مادرید می گویم نام منچستریونایتد را هم بر زبان می آورم و این نشان می دهد که چقدر این تیم را دوست دارم. رونالدو درباره احتمال بازگشتش به منچستر یونایتد گفت: من منچستر را خیلی دوست دارم. در حالی که 18 سال بیشتر نداشتم به این تیم پیوستم و به هر آنچه می خواستم دست یافتم. مردم رفتار بسیار خوبی با من داشتند. من الان بازیکم رئال هستم اما کسی نمی داند که در آینده چه اتفاقی می افتد.
رونالدو در سال 2009 منچستر یونایتد را ترک کرد تا با 80 میلیون یورو پیراهم رئال مادرید را بر تن کند. او موفق شد با پیراهن منچستر یونایتد 117 گل به ثمر رساند اما اوج درخشش او به رئال برمی گردد که موفق شد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و عنوان بهترین بازیکن جهان و اروپا را کسب کرد. قرار است دو تیم منچستر یونایتد و رئال مادرید در دیداری دوستانه در شهر میشیگان آمریکا به مصاف هم بروند. به احتمال زیاد رونالدو به خاطر آسیب دیدگی به این بازی نخواهد رسید. انتهای پیام
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.