اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۴۲ جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳
دونگا: ژاپن بهترین تیم آسیاست

دونگا: ژاپن بهترین تیم آسیاست

سرمربی تیم ملی برزیل به تمجید از تیم ملی ژاپن پرداخت و آن‌ها را بهترین تیم آسیا توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، برزیل و ژاپن ماه آینده در دیداری دوستانه در کشور سنگاپور به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار محک خوبی برای ژاپنی ها قبل از شروع جام ملت های آسیاست و البته برزیلی ها نیز از این دیدار برای آمادگی خود قبل از کوپا آمریکای 2015 استفاده خواهند کرد.
کارلوس دونگا، سرمربی جدید تیم ملی برزیل به تمجید از ژاپن پرداخت و آن ها را بهترین تیم آسیا خطاب کرد. او درباره تقابل با ژاپن گفت: خیلی خوشحالم که برای یک دیدار دوستانه به آسیا می رویم و برابر تیم باکیفیت ژاپن به میدان خواهیم رفت به نظر من ژاپن بهترین تیم آسیاست بنابراین این بازی فرصت خوبی برای ماست تا بتوانیم خودمان را برای بازی های پیش رو آماده کنیم. از اینکه هدایت برزیل را بار دیگر به دست گرفته ام خیلی خوشحالم. مطمئنم که ماه آینده هواداران زیادی در آسیا منتظرند تا بازی ما با ژاپن شروع شود و از این دیدار استقبال کنند.
سرمربی برزیل ادامه داد: ژاپن در سال های گذشته پیشرفت زیادی کرده است. حضور در جام کنفدراسیون ها و قهرمانی در جام ملت های آسیا این گفته من را تایید می کند. ژاپن و برزیل تقریباً یک سال پیش در دیدار افتتاحیه جام کنفدراسیون ها به مصاف هم رفتند که برزیل با سه گل به برتری رسید. کارلوس دونگا، سرمربی فعلی برزیل در سال 1997 در تیم جوبیلو ایواتای ژاپن بازی کرده است. ژاپن در اولین دیدار خود در جام ملت های آسیا 12 ژانویه در شهر نیوکاسل به دیدار فلسطین می رود. مدافع عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا در این دوره با هدایت خاویر آگیره مکزیکی به این مسابقات خواهد آمد. انتهای پیام
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.