اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۴۲ جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳
لاجوردیها، لاله های نارنجی را پرپر کردند

لاجوردیها، لاله های نارنجی را پرپر کردند

تهران - ایرنا - تیم های ملی فوتبال کشورهای مختلف جهان پنجشنبه شب در نقاط مختلف دنیا در قالب دیدارهای دوستانه و بین المللی به مصاف هم رفتند که در مهمترین بازی ها ایتالیا و فرانسه به ترتیب هلند و اسپانیا را شکست دادند.

به گزارش ایرنا، در مجموع 11 مسابقه در نقاط مختلف جهان برگزار شد که بازی تیم های بلاروس و تاجیکستان به دلیل رد و بدل شدن هفت گل، و اسلواکی و مالت به دلیل زدن تنها یک گل، پرگل ترین و کم گل ترین دیدارهای دوستانه جهان شدند.

چین 3 - کویت 1تیم ملی فوتبال چین در خانه پذیرای کویت بود که این مسابقه در پایان با نتیجه سه بر یک به سود چین به پایان رسید.یانگ ژو، هانچائو یو و لی وو سه گل چین و ابراهیم خالد تنها گل کویت را زدند.

ازبکستان 2 - اردن 0تیم ملی فوتبال ازبکستان نیز در خانه موفق شد تیم اردن را با نتیجه دو بر صفر از پیش رو بردارد.گل اول این مسابقه توسط ایگور سرگئیف در دقیقه 57 و گل دوم در دقیقه 90 و توسط دیلشود ژورایف به ثمر رسید.

بوسنی 3 - لیختن اشتاین0تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین ملقب به اژدها نیز در خانه خود تیم لیختن اشتاین را با نتیجه سه بر صفر شکست داد. وداد ایبیسویچ، سناد ایبریکیچ و ادین ژکو سه گل بسنی را وارد دروازه لیختن اشتاین کردند.

بلاروس 6 - تاجیکستان 1اما پرگل ترین مسابقه امشب به بازی بلاروس و تاجیکستان اختصاص یافت که بلاروس ها موفق شدند با نتیجه شش بر یک حریف نه چندان جدی خود را در هم بکوبند.نعیم اولماسوو تاجیک در دقیقه پنج از زمین اخراج شد تا ایگور استاسویچ در دقیقه هفت و از روی نقطه پنالتی دروازه تاجیکستان را درهم بکوبند.تاجیکهای 10 نفره اگر چه توانستند در دقیقه 34 بازی را با گل فاتخولو فاتخولوئف به تساوی بکشانند اما بلاروس ها در نیمه دوم چهره متفاوتی از خود به نمایش گذاشتند و پنج گل دیگر به حریف زدند.سرگی کورنیلنکو، سرگئی کریوتس، ادگار اولخانوویچ، سیاری کیسلیاک و ایلیا الکسیویچ گل های نیمه دوم را به ثمر رساندند.

اسلواکی 1 - مالت 0 دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال اسلواکی و مالت نیز با تک گل دقیقه 43 آدام نمچ به سود اسلواکی به پایان رسید.

عراق 0 - پرو 2تیم عراق با دو گلی که در نیمه نخست از الکساندر کالنس و کارلوس آگوستو زامبرانو پذیرفت، بازی را به پرو نماینده آمریکای جنوبی واگذار کرد.

سوئد 2 - استونی 0 دیدار تیم های فوتبال سوئد و استونی نیز در حالی با نتیجه دو بر صفر به سود سوئدی ها به پایان رسید که هر دو گل این مسابقه را زلاتان ابراهیموویچ به ثمر رساند.

کرواسی 2 - قبرس 0تیم ملی فوتبال کرواسی با درخشش ماریو ماندژوکیچ در دقایق 18 و 58 مسابقه را با نتیجه دو بر صفر در مقابل قبرس به سود خود به پایان برد.

بلژیک 2 - استرالیا 0تیم ملی فوتبال بلژیک نیز در خانه با گل های دریس مارتینز و اکسل ویتسل توانست استرالیا را از پیش رو بردارد.

ایتالیا 2 - هلند 0تیم ملی فوتبال ایتالیا با گل دقیقه سه چیرو ایموبیل در حالی از هلند پیش افتاد که مارتین ایندی هلندی در دقیقه 9 از زمین بازی اخراج شد.دانیله ده روسی نیز از روی ضربه پنالتی ایجاد شده در دقیقه 10، گل دوم ایتالیا را درون دروازه هلند کرد تا این مسابقه در پایان 90 دقیقه، با نتیجه دو بر صفر به سود لاجوردی ها به پایان برسد.

فرانسه 1 - اسپانیا 0بازی تیم های ملی فوتبال فرانسه و اسپانیا نیز با تک گل لویک رمی در دقیقه 73 به سود خروس ها به پایان رسید.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.