اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۰۴ جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳
از پخش ترانه‌های ایرانی تا پیش‌بینی جالب تماشاگران
والیبال قهرمانی جهان - لهستان

از پخش ترانه‌های ایرانی تا پیش‌بینی جالب تماشاگران

ترانه‌های چهار خواننده ایرانی هنگام بازی تیم ملی ایران با فرانسه در سالن آرنا کراکوف پخش می‌شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان علاوه بر پخش موزیک های هیجان انگیز مرسوم مسابقات، رسم مهمانوازی را برای تیم ها به جا آورده و موزیک هایی از کشور دو تیم پخش می کند.
در این بین ترانه های سفر برای وطن زنده یاد محمد نوری، برقصای محسن چاووشی، ماه عسل مرتضی پاشایی وعشق احساس بنیامین را به خاطر تیم ایران پخش می شد. این ترانه ها قبل از شروع بازی و فاصله 10 دقیقه ای بین ست دوم و سوم پخش می شد.
یکی از تماشاگران ایرانی حاضر در سالن آرنا کراکوف پلاکاردی در دست داشت که روی آن نوشته شده بود: "فینال؛ ایران - لهستان" که این پیش بینی در نوع خود جالب بود. این پلاکارد بارها توسط دوربین های تلویزیونی شکار شد.
رائول لوسیو لوزانو، سرمربی سابق تیم های ملی والیبال لهستان و آلمان که تاکنون سه بار برای مربیگری در ایران (دو بار باشگاهی و یک بار تیم ملی) کاندیدا شد با حضور در سالن مسابقه عملکرد ملی پوشان ایران را از نزدیک تماشا می کرد.
شبکه سوم سیما که امروز بازی های فوتبال را پخش نکرد و تصمیم گرفت مسابقه والیبال را به صورت زنده روی آنتن ببرد بسیار دیر صحنه ها را پخش کرد؛ زمانی که نتیجه بازی در ست اول 10 بر 8 به سود فرانسه بود تصاویر از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.
تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی مسابقات قهرمانی مردان جهان با تیم های ایتالیا، آمریکا، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک در گروه چهارم همگروه است. تیم ملی والیبال ایران فردا استراحت خواهد کرد و روز شنبه از ساعت 19 در چهارمین مسابقه خود برابر بلژیک قرار می گیرد. انتهای پیام/م
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.