اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۵۸
سند و مدرکم چشم و گوشم است

حاتمی: جواد نکونام دروغگو نیست!

بازیکن سابق استقلال در واکنش به اختلاف بین سرمربی این تیم و کاپیتان تیم ملی گفت: جواد نکونام دروغگو نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرزاد حاتمی مهاجم سابق تیم های استقلال و پرسپولیس که روز گذشته در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود، در این مورد و همچنین شرایط این روزهای خود با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس به گفت و گو پرداخت که متن آن در زیر می آید:
-در حال حاضر در کدام تیم بازی می کنی؟
به مس کرمان که اکبر میثاقیان را به عنوان سرمربی به خدمت گرفته است، پیوستم. در واقع زمین خوردم و در حال بلند شدن از زمین هستم. البته تا به حال در لیگ یک بازی نکرده ام و احساس می کنم تجربه خوبی باشد. فوتبالم را با اکبر میثاقیان شروع کردم و امیدوارم بتوانم با این مربی دوباره به لیگ برتر بازگردم. خدارا شکر که دوباره به نزد اولین سرمربی ام بازگشتم.
-میثاقیان ضربه معروفی که در راه آهن روی نیمکت به تو زد را دوباره تکرار نکند؟!
آقای میثاقیان حکم بزرگ تری را به گردن من دارد.
-گویا از چند کشور خارجی هم پیشنهاد داشتی؟
درست است. یک پیشنهاد خوب خارجی داشتم که خیلی هم جدی بود اما در نهایت کنسل شد، البته از تیم های لیگ برتری هم پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم به مس بروم.البته قبل از این ماجراها یک نفر باعث شد تا پیوستنم به دو تیم لیگ برتری از جمله ذوب آهن منتفی شود. این فرد روزهای آخر زیر قولش زد و من هم دیگر حرفی نزدم.
-برای ماندن در پرسپولیس با علی دایی صحبت نکردی؟
سر خواستنم یا نخواستنم هیچ حرفی با دایی نزدم. من هم دیگر تماسی با پرسپولیسی ها نگرفتم.
-طی دو فصل گذشته خیلی خوب بودی و در نهایت به تیم ملی هم رسیدی. چشم خوردی؟
هر فوتبالیست در هر برهه ای بالا و پایین دارد و من حتی به تیم ملی هم دعوت شدم اما انتخاب غلط تیم فولاد که با یک مشورت غلط حاصل شد، باعث شد تا یک سال خیلی بد را سپری کرده و از شرایط آرمانی دور شوم. اما دوباره شروع کرده ام و امیدوارم دوباره به روزهای اوج برگردم.
-به فدراسیون فوتبال برای چه کاری مراجعه کردی؟همان فردی که اشاره کردم، فیض بخش کارگزارم بود که به هیچ عنوان او را تأیید نمی کنم. در فدراسیون حاضر شدم تا با حضور در کمیته انضباطی از او شکایت کنم. امیدوارم روابط بین الملل فدراسیون به اقداماتی که چنین کارگزارهایی انجام می دهند رسیدگی کند. باید با چنین افرادی که با بازیکنان قرارداد می بندند و بعد سراغ کار خود می روند و دیگر پیدایشان نمی شود باید به شدت برخورد کرد. او پولی که آن را حلال نمی کنم را از من گرفت. 10-20 میلیون تومان برای من پولی نیست اما آن را حلال نمی کنم و امیدوارم فدراسیون به اقدامات این افراد که فقط کارت ایجنتی دارند، اما از خیلی از دلال ها بدتر هستند، رسیدگی کنند.
-یعنی حضورت در فدراسیون ارتباطی به حضور در کمیته اخلاق نداشت تا بخواهی صحبت های جواد نکونام و چند بازیکن دیگر که علیه امیر قلعه نویی صحبت کنند را تأیید کنی؟ قرار است همین روزها رأی این بازیکنان و همچنین قلعه نویی نیز اعلام شود.
اگر شاهد بخواهند حاضرم بیایم و صحبت کنم. برخی حرف ها را می توان تأیید کرد و برخی ها را هم خیر. کدام ها را باید تأیید کرد؟وارد جزئیات نمی شوم. اما اگر خواستند می آیم و حرف هایم را می زنم اما ترجیح می دهم این صحبت ها در قالب مصاحبه نباشد.
-سند و مدرک داری؟
اگر لازم شود، می آیم و صحبت هایم را می کنم اما سند و مدرک ندارم. سند و مدرکم چشم و گوشم است. یک مرد مثل مرد حرف می زند و مثل مرد هم عمل می کند.سربسته می گویم که یک مرد مثل مرد حرف می زند و نامردی نمی کند.مواردی که برخی بازیکنان استقلال آن را عنوان کردند، واقعا وجود داشت؟جواد نکونام دروغگو نیست. والسلام!
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.