زمان انتشار: ۱۰:۴۹ دو شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳
ائتلاف بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان لیگ و مدیران فوتبال باشگاه های لیگ برتری در حمایت از مردم مقاوم و غیور غزه

ائتلاف بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان لیگ و مدیران فوتبال باشگاه های لیگ برتری در حمایت از مردم مقاوم و غیور غزه

ائتلاف بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان لیگ و مدیران فوتبال باشگاه های لیگ برتری در حمایت از مردم مقاوم و غیور غزه در سازمان لیگ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،  ائتلاف بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان لیگ و مدیران فوتبال باشگاه های لیگ برتری در حمایت از مردم مقاوم و غیور غزه در سازمان لیگ برگزار می شود.
در این جلسه که ساعت 14 امروز در سازمان لیگ برگزار می شود، قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام حاج آقا حسنی ، مدیرکل تربیت بدنی بنیاد شهید، مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ و مدیران عامل استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و پیکان حضور دارند.
قرار است در این نشست ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار کودکان غزه،  40 میلیون تومان از درآمد حاصله از جام شهدا نیز به مردم مظلوم غزه اهدا شود. اولین جام شهدا با حضور چهار تیم استقلال، پیکان، ملوان و تراکتورسازی پیش از شروع فصل برگزار شد که تراکتورسازی به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. این 40 میلیون تومان جایزه تیم قهرمان ودرآمد حاصل از بلیت فروشی مسابقات است که به مرد غزه اهدا می شود.

کلید واژه ها : غزه- لیگ- شهدا
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.