زمان انتشار: ۰۰:۱۹ چهار شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳
تاج: با خريد و فروش باشگاه‌ها مخالفم

تاج: با خريد و فروش باشگاه‌ها مخالفم

رئيس سازمان ليگ فوتبال گفت: با خريد و فروش تيم‌ها موافق نيستم و علاقه‌اي هم به انجام اين کار ندارم چرا که دوست ندارم يک غيرفوتبالي تيمي را بخرد و آن را وارد مسابقات ليگ برتر کند.

مهدي تاج در مورد شايعه فروش راه‌آهن گفت: بله چنين موضوعي صحت دارد چرا که مسئولان باشگاه راه‌آهن تصميم گرفته‌اند که اين باشگاه را بفروشند. آنها با ارسال يک نامه رسمي به سازمان ليگ اعلام کردند که ديگر قصد تيم‌داري در فوتبال را ندارند. وقتي آنها چنين قصدي را ندارند از نظر ما قابل قبول است چرا که دوست نداريم تيمي با ترديد وارد مسابقات ليگ برتر شود.
به گزارش فارس، رئيس سازمان ليگ در مورد اينکه گفته مي‌شود اصراري از طرف سازمان ليگ وجود دارد که اين باشگاه به استاني خاص که همان استان کرمان است واگذار گردد تصريح کرد: خير چنين موضوعي درست نيست ما اصراري نداريم که اين باشگاه به استان خاصي برود، متأسفانه عده‌اي هستند که با حب و بغض و با ارائه شائبه‌هاي نادرست خواهان اين مورد هستند که سازمان ليگ را در اين کار دخيل کنند و به مخاطبان تحميل کنند که سازمان ليگ قصد چنين کاري را دارد اما اينطور نيست و مي‌توانيد از خود مسئولان راه‌آهن اين موضوع را پيگيري کنيد.

تاج در پاسخ به اين سؤال که پس چرا اين شايعه جدي به راه افتاده‌، خاطرنشان کرد: به نظر من چون يکي از اعضاي هيأت‌ رئيسه سازمان ليگ که عضو هيأت فوتبال استان کرمان است، عاملي شده تا چنين شايعه‌هايي ساخته شود. من تأکيد مي‌کنم که سازمان ليگ معتقد است اگر مس کرمان قصد دارد به ليگ برتر بيايد بايد از همان ليگ دسته اول کارش را پيگيري کند و با قدرت دوباره برگردد. اين خواسته خواسته‌اي کاملاً منطقي، حرفه‌اي و انطباق با اصول اصلي فوتبال ندارد و اگر چنين رفتاري صورت بگيرد هم براي مديران و هواداران کرماني خوشايند خواهد بود.

وي در مورد اينکه آيا به شما اعلام شده که راه‌آهن را به چه فرد يا گروهي واگذار مي‌کنند افزود: خير تا به حال چنين اتفاقي نيفتاده و ما منتظريم ببينيم سهامداران باشگاه راه‌آهن مي‌خواهند اين باشگاه را به چه فرد يا افرادي واگذار کنند و اگر فرد يا افرادي معرفي شدند،سپس قانون آن را تصويب مي‌کنيم اما هنوز فرد يا افراد خاصي به ما اعلام نشده‌اند.

نايب‌رئيس دوم فدراسيون فوتبال درباره قيمت باشگاه راه‌آهن اظهار داشت:‌ همانطور که مسئولين اين باشگاه به صورت غيررسمي اعلام کرده‌اند قيمت اين باشگاه 12ميلياردتومان برآورد شده است.

تاج‌ در مورد سابقه جابه‌جايي باشگاه‌هاي فوتبال و يا حضور عده‌اي خاص براي خريد يک باشگاه و اينکه آيا با چنين کاري موافق هستيد يا نه،‌گفت:‌ من با خريد و فروش تيم‌ها موافق نيستم و علاقه‌اي هم به انجام اين کار ندارم چرا که دوست ندارم يک غيرفوتبالي تيمي را بخرد و آن را وارد مسابقات ليگ برتر کند. واگذاري را هم قبول ندارم چرا که همه تيم‌ها بايد با سازو کار حرفه‌اي پيش بروند و خودشان را با اصول حرفه‌اي فوتبال به ليگ برتر برسانند.

وي افزود: مس هم مي‌تواند توجه ويژه‌اي به تيم‌هاي پايه‌اش داشته باشد و بتواند با قدرت به سطح اول فوتبال برگردد و اين موضوع را بارها به مسئولان کرماني نيز اعلام کرده‌ام.

رئيس سازمان ليگ فوتبال در مورد اينکه برگزاري مسابقات ليگ نزديک است و تيم‌ها در حال يارگيري و بستن تيمشان هستند آيا تأخير در واگذاري راه آهن باعث به وجود آمدن مشکل در شروع ليگ نمي‌شود، خاطرنشان کرد: ما اين موضوع را به مسئولان باشگاه راه‌آهن انتقال داديم چرا که تيمي که مي‌خواهد وارد ليگ برتر شود نياز به زمان کافي دارد. بنابراين بايد هرچه سريع‌تر در اين زمينه اقدامات انجام شود.
کلید واژه ها : رئيس سازمان ليگ - خريد و فروش تيم‌ها - مسابقات ليگ برتر- مهدی تاج
نظرات بینندگان
صادق محمدی ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
ارسال نظر
comment جناب آقای تاج قبول دارم که شما برای فوتبال زحمت می کشید اما باور بفرمائید فوتبال ایران فقط اصفهان شما! و استقلال و پرسپولیس نیستند.
شما چرا سر راه مس سنگ اندازی می کنید حالا که مس توافقات لازم را با راه آهن تمام کرده می خواهید مانع شوید؟
شاید هم دوستانتان برای شهری دیگرپیشقدم شده اند و می خواهید راه آهن را به آنها تقدیم کنید.
مس کرمان سابقه درخشانی دارد و حضور پر افتخار در آسیا را در کارنامه خود دارد و اگر هم این فصل سقوط کرد بخشی از آن مربوط به ناداوریها و تبانی همکاران شما می باشد.
آقای تاج اگر بخواهید مانع رشد و شکوفایی مس بشوید مردم خوب استان کرمان شما را حلال نمی کنند. بگذارید این انتقال صورت بگیرد و مس دوباره ورزشگاه پر از تماشاگرانش را به همه نشان بدهد. همگان هم بپذیرند که دیگر راه آهنی وجود ندارد والسلام .
سعید-ک ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
ارسال نظر
comment ریاست محترم سازمان لیگ آقای تاج
مامردم کرمان پس از تحمل یک فصل پررنج حالا قرار شده با مساعدت شرکت مس و خرید امتیاز تیم راه آهن به لطف خدا دوباره به لیگ برتر برگردیم. شما اعلام کرده اید که با این موضوع مخالف هستید صرف نظر از جایگاه حقوقی شما که اختیار این کار را دارید یا ندارید توجه شما را به چند نکته جلب می نمائیم:
حضور مس در لیگ برتر ایران باعث شور و نشاط اجتماعی در استان کرمان شده و آسیبهای اجتماعی به شدت کاهش یافته است، آیا شما با کاهش آسیب های اجتماعی در استان کرمان مخالفید؟
ما انتظار داریم شرکت مس امتیاز ورود به لیگ برتر را خریداری کند و این را حق مسلم مردم کرمان می دانیم، آیا شما با حق مسلم مردم کرمان مخالفید؟
مس برای کرمانیها یک درمان اجتماعی است و تنها یک تیم ساده فوتبال نیست نیست ، آیا شما با درمان مشکلات اجتماعی مردم کرمان هم مخالفید؟
حضور مس کرمان در لیگ برتر فوتبال کشور حق مردم استان کرمان است. تمام مقامات استانی و محلی کرمان به اهمیت حضور تیم مس در لیگ برتر اشراف کامل دارند و اهمیت وجود آن را در یک استان شرقی کشور که دروازه ورود مواد مخدر هم هست را می دانندو با در نظر گرفتن همه این موارد ، بر حضور مس در لیگ برتر تاکید دارند آیا شما ایها را نمی دانید؟ آیا نمی خواهید بدانید؟
آقای تاج شنیده ها حاکی از آن است که با سقوط داماش برخی(که با جنابعالی هم چندان غریبه نیستند) در گیلان فعال شده اند تا دوباره در لیگ برتر بازی کنند و چون تیمی برای خرید امتیاز پیدا نکرده اند دست به دامان شما شده اند تا چوب لای چرخ مس کرمان بگذارید وزمینه را برای توفیق گیلانی ها فراهم کنید. مطمئن باشید مردم خوب کرمان و مسئولان عزیز تا آخر پای خواسته به حق ومسلم خود که همان حضور مس در لیگ برتر است خواهند ایستاد و مس با خرید امتیاز راه آهن پر قدرت تر از همیشه در لیگ برتر بازی خواهد کرد.
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.