زمان انتشار: ۱۴:۳۹ چهار شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۳
ویسی: به احتمال ۹۰ درصد در استقلال خوزستان می‌مانم

ویسی: به احتمال ۹۰ درصد در استقلال خوزستان می‌مانم

سرمربی تیم استقلال خوزستان اعلام کرد به احتمال زیاد فصل آینده نیز در این تیم می‌ماند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش ا زدیدار تیم‌های راه‌آهن و استقلال خوزستان ضمن تبریک سال نو گفت: بازی با راه‌آهن بسیار سخت و پراسترس است مخصوصا برای راه‌آهنی‌ها که به 3 امتیاز این مسابقه نیاز مبرم دارند. آنها برای اینکه در جدول بمانند می‌خواهند برنده باشند. البته این مسابقه برای ما هم مهم است. چون انگر بخواهیم رتبه‌مان را در جدول حفظ کنیم و ارتقاء‌ دهیم باید بازی را ببریم مسلما برای امتیاز گرفتن و بازی جوانمردانه به تهران آمدیم و می‌خواهیم دست پر برگردیم.
وی درباره اینکه تیم محروم و مصدوم دارد گفت: آنقدر لیگ تعطیل بوده که یادم نیست محروم داریم و یا نداریم اما فکر کنم تمام بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان در خصوص قرعه ایران در جام ملت‌های 2015 استرالیا عنوان کرد: ما اگر می‌خواهیم قهرمان شویم برای ما نباید فرقی داشته باشد که با چه تیمی همگروه می‌شویم و باید همه را ببریم حتی اگر گروهمان ساده باشد باز هم در مرااحل بالاتر به تیم‌های قدرتمند برخورد می‌کنیم اما در مجموع فکر می‌کنم گروه ایران گروه خوبی است. 
ویسی در پاسخ به این سوال که آیا برای فصل آینده در استقلال خوزستان خواهد ماند یا خیر تاکید کرد: با مسوولان باشگاه برای فصل بعد صحبت کردیم و به احتمال 90 درصد به بالا در استقلال می‌مانم ما برای سال آینده برنامه‌ریزی کردیم تا تیم قدرتمندی را روانه مسابقات کنیم. اسمال به خاطر اینکه تازه به لیگ برتر آمدیم استرس زیادی داشتیم و تفکرات در خصوص ما بد بود و می‌گفتند که به لیگ یک برمی‌گردیم اما حالا که به احتمال زیاد در لیگ ماندنی شدیم کارهایمان را انجام می‌دهیم.
وی ادامه داد: برای فصل آینده تمام سهمیه لیگ برتری خود را برای جذب بازیکن استفاده خواهیم کرد که اگر اسمی از بازیکنان نبرم بهتر است هر چند من با بازیکنی به صورت مستقیم صحبت نکردم چون دور از اخلاق حرفه‌ای است و همه بازیکنان باید در این سه هفته پایانی در خدمت تیم‌شان باشند.
انتهای پیام/
کلید واژه ها : خوزستان- ویسی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.