زمان انتشار: ۲۰:۵۵ دو شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
ويرا: کي‌روش مربي بزرگي است

ويرا: کي‌روش مربي بزرگي است

سرمربي کويت گفت: وقتي که تيم ملي ايران به جام‌جهاني صعود کرد مشخص شد که کي‌روش مربي بزرگي است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، ژوران ويرا پس از شکست 3 بر 2 تيمش برابر ايران گفت: خيلي خوشحالم که در ايران هستم و خوشحالي‌ام دلايل شخصي دارد زيرا من پيش از اين در ايران کار کردم و اين کشور هميشه در قلب من است.
 وي اضافه کرد: مي‌خواهم از فدراسيون ايران و کي‌روش تشکر کنم. وقتي که تيم ملي ايران به جام‌جهاني صعود کرد مشخص شد که کي‌روش مربي بزرگي است. من در جام‌جهاني به عنوان طرفدار بازي‌هاي ايران را مي‌بينم و از اين تيم و کي‌روش حمايت مي‌کنم.

ويرا عنوان کرد: اين بازي براي من و کي‌روش بسيار مهم بود زيرا هر 2 مي‌خواستيم تعدادي از بازيکنان جديدمان را امتحان کنيم. من بعضي از بازيکنان تيم‌مان را براي اولين بار در فرودگاه ديدم. با توجه به اين شرايط آنها خوب کار کردند و از نمايش‌شان راضي هستم.

وي در مورد گل زودهنگامي که کويت دريافت کرد گفت: خيلي زود گل خورديم و دريافت اين گل در آغاز بازي تعادل را به هم زد و اين گل را به خاطر ضعف دفاع و عدم تعادل خورديم. پس از اينکه گل اول را دريافت کرديم تلاش‌مان اين بود تا به بازي برگرديم و فکر مي‌کنم اين کار را خوب انجام داديم.

سرمربي کويت ادامه داد: با وجود اينکه شانس گلزني داشتيم نتوانستيم از آنها استفاده کنيم و در نهايت توپ ما با برخورد به مدافع حريف با خوش‌شانسي به گل تبديل شد. ضمن اينکه گل دوم ايران هم به همين شکل زده شد.

ويرا تصريح کرد: در نيمه دوم بازي را خوب آغاز کرديم و سعي‌مان اين بود که توپ را در زمين بچرخانيم اما چند عامل مانع رسيدن به هدف‌هايمان شد که يکي از آنها خستگي بازيکناني بود که در ليگ کشورهاي عربي بازي مي‌کردند و نمي‌توانستيم به آنها فشار بياوريم. با وجود خستگي، بازيکنان عملکرد خوبي داشتند اما در ديدار امروز مقابل ايران اشتباهاتي در زمين داشتيم که اين اشتباهات در فوتبال طبيعي است.

سرمربي کويت گفت: پس از اينکه گل دوم را دريافت کرديم نااميد نشديم و سعي کرديم به بازي برگرديم. موفق به زدن گل دوم شديم اما پس از اين گل بازهم اشتباهاتي از سوي بازيکنان ما شکل گرفت و گل سوم را دريافت کرديم. نمي‌خواهم از بازيکنانمان ايراد بگيرم چون خوب بازي کردند و به آنها افتخار مي‌کنم.

وي با بيان اينکه براي کسب 3 امتياز به ايران آمده بوديم خاطرنشان کرد: در زمين بازي نشان داديم که هدفمان گرفتن 3 امتياز است اما اين نتيجه به دست نيامد.

ويرا در خصوص وضعيت زمين انقلاب کرج اينچنين پاسخ داد: در گذشته ايرادها را گفته‌ام و اگر صحبتي مطرح کردم از شما عذرخواهي مي‌کنم.
کلید واژه ها : تيم ملي ايران - مرحله مقدماتي - رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا - کويت
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.