زمان انتشار: ۱۷:۴۰ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲
توقف پرسپوليس مقابل نفت در ورزشگاه آزادی

توقف پرسپوليس مقابل نفت در ورزشگاه آزادی

ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و نفت تهران از هفته بيست‌ويکم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و نفت تهران که از ساعت 15 در ورزشگاه آزادي آغاز شده بود با تساوي بدون گل پايان يافت تا سرخپوشان پايتخت در آستانه از دست دادن صدر جدول باشند.
در صورتي که استقلال بتواند فردا (شنبه) راه‌آهن را شکست دهد، صدرجدول را از پرسپوليس خواهد گرفت.
15 دقيقه اول بازي اتفاق خاصي رخ نداد چون دو تيم بازي پاياپايي را انجام داده و بيشتر به فکر محک زدن يکديگر بودند.
نخستين اتفاق بازي در دقيقه 15 رخ داد. تيم نفت در فاصله 20 متري دروازه پرسپوليس صاحب يک ضربه ايستگاهي شد اما اين ضربه براي نفتي‌ها حاصلي نداشت.
دو دقيقه بعد حمله گسترده بازيکنان پرسپوليس به روي دروازه نفت باعث شد که بيرانوند دروازه‌بان تيم ميهمان دچار اشتباه شود و يک لحظه توپي را که مهار کرده بود از دست بدهد اما مدافعان نفت اجازه ندادند که پرسپوليسي‌ها از اين اشتباه استفاده کنند.
دقيقه 24 وحيد اميري از نفت از سمت چپ دروازه پرسپوليس به سرعت نفوذ کرد و در حالي که مي‌رفت با کوريا تک به تک شود، سيدجلال حسيني توپ را به کرنر فرستاد.
دقيقه 32 پورعلي گنجي بازيکن زير 22 سال تيم نفت از پشت محوطه جريمه شوت محکمي را به سمت دروازه پرسپوليس زد که با اختلاف بسيار کمي به بيرون رفت.
دقيقه 37 محمدرضا خلعتبري در داخل محوطه جريمه صاحب موقعيت شد و شوت محکمي زد اما دروازه‌بان توپ را دفع کرد.
در حالي که چند دقيقه به پايان نيمه نخست باقي مانده بود، حميدرضا علي‌عسگر با دروازه‌بان نفت تک به تک شد اما نتوانست توپ را به گل تبديل کند ضمن اينکه عليرضا فغاني داور اين ديدار، تصاحب توپ علي‌عسگر را خطاي اين بازيکن ديد و به او کارت زرد نشان داد.
نيمه دوم:
دقيقه 53: محسن مسلمان از پرسپوليس تا محوطه شش قدم نفت نفوذ کرد اما تعلل او باعث شد تا اين فرصت براي پرسپوليس از دست برود.
دقيقه 62: علي قرباني مهاجم نفت از پشت محوطه جريمه ضربه آرامي را روانه دروازه پرسپوليس کرد که نيلسون آن را مهار کرد.
يک دقيقه بعد خلعتبري شانس خود را با زدن يک شوت محکم امتحان کرد اما توپ او هم راهي به دروازه نداشت.
دقيقه 69: بهترين موقعيت پرسپوليس براي گلزني نصيب علي‌عسگر شد. او که تقريبا با دروازه‌بان نفت تک به تک بود، آنقدر معطل کرد که مدافعان نفت توپ را از او گرفتند.
دقيقه 77: حمله گسترده نفت روي دروازه پرسپوليس براي ميزبان خطرناک شد. در اين لحظه دو مهاجم نفت رودرروي دو مدافع پرسپوليس قرار گرفتند اما اين مدافعان پرسپوليس بودند که توانستند توپ را از آن خود کنند.
دقيقه 85: تيم نفت موفق شد دروازه پرسپوليس را باز کند اما داور پيش از آن به نشانه آفسايد در سوت خود دميده بود و اين گل را نپذيرفت.
کلید واژه ها : پرسپوليس - نفت تهران - هفته بيست‌ويکم - ليگ برتر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.