زمان انتشار: ۱۴:۲۲ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲
ابراهیم‌زاده: استقلال روی زمین و هوا باهوش کار می‌کند

ابراهیم‌زاده: استقلال روی زمین و هوا باهوش کار می‌کند

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: استقلال در زمین و همچنین روی هوا باهوش کار می‌کند و می‌دانیم باید جلوی ارسال‌ها و ضربات سر آنها را بگیریم.

منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل استقلال گفت: شرایط تیم ما و استقلال اینگونه است که هر دو نیاز داریم که فردا موفق باشیم. استقلال برای ماندن در بالای جدول و ما نیز برای فاصله از انتهای جدول نیاز به پیروزی داریم.

وی افزود: استقلال در زمین و همچنین روی هوا باهوش کار می‌کند و می‌دانیم باید جلوی ارسال‌ها و ضربات سر آنها را بگیریم.

سرمربی راه‌آهن با اشاره به محرومان و مصدومان تیمش تصریح کرد: فرزاد آشوبی محروم و زارعی مصدوم است اما سایر بازیکنان آماده هستند و امیدوارم در دیدار فردا مقابل استقلال موفق باشیم.

ابراهیم‌زاده در مورد وضعیت سامان آقازمانی و اینکه اگر این بازیکن فردا حضور نداشته باشد، چه فکری برای میانه میدان تیمش خواهد داشت، گفت: آقازمانی تازه به تمرینات بازگشته و فردا مقابل استقلال حضور نخواهد داشت، در مورد میانه میدان نیز وظیفه ماست که چطور وسط زمین را بگیریم.

وی در خصوص برگزاری دیدار فردا در ورزشگاه تختی و اعتراض امیر قلعه‌نویی عنوان کرد: وضعیت ورزشگاه آزادی را می‌دانید که دو بازی به فاصله 24 ساعت در آنجا نمی‌گذارند به هر حال برگزاری بازی در تختی مشخص شده و اینکه قلعه‌نویی گفته کیفیت چمن آزادی بهتر از تختی است، هیچ شکی در آن نیست.

سرمربی راه‌آهن اضافه کرد: مسئله اول بحث اجبار انجام بازی در ورزشگاه آزادی است و مسئله دوم میزبانی و حق راه‌آهن است که در کجا بازی کند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها : نفت - ابراهیم زاده- قلعه نویی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.