زمان انتشار: ۱۳:۵۵ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲
قلعه نویی: فردا باید زیر توپ بزنیم

قلعه نویی: فردا باید زیر توپ بزنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به شرایط چمن ورزشگاه تختی فردا باید ما و راه‌آهن زیر توپ بزنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل راه آهن در مورد این بازی و شرایط استقلال، ضمن تبریک ماه ربیع الاول گفت: امیدوارم که پرویز زاهدی پیشکسوت مطبوعات در صحت و سلامت کافی باشد. بازی فردا خیلی سخت است و جایگاه راه آهن اینجای جدول نیست. بازی آنها را آنالیز کردیم و یک بازی سخت را در پیش داریم. جای تعجب دارد چرا سازمان لیگ بازی را در ورزشگاه تختی گذاشته است.

وی افزود: میزبانی معیارهایی دارد ولی به نظر من کار خوبی نیست که سازمان لیگ این بازی را در آنجا انداخت. ما باید بدانیم که بردن بازی در ورزشگاه تختی پاک کردن صورت مسئله است. بعد از بازی با سایپا از شرایط زمین تشکر کردم اما از مسئولان سازمان لیگ می پرسم آیا آنجا شرایط بازی دارد؟ این کارها به فوتبال ما کمک نمی کند اما مطمئنم راه آهن هم از شرایط زمین ضرر می کند چون باید به زیر توپ بزنیم و آن ها هم این کار را بکنند.

وی در خصوص شایعاتی که پیرامون دریافت مبلغ 900 میلیون تومان از استقلال برای پژمان منتظری گفت: خوشحالم در این چند سال که مربی بودم در مسائل مالی چه در مورد بازیکنان و همکارانم کاری نداشتم، این را می توانید از تمام مدیران بپرسید. در هرپستی سه گزینه به مدیرعامل می دهیم حتی از ساکت، قریب و فتح آلله زاده می توانید سوال کنید. من ریز قرارداد بازیکنان مثل رحمتی، حیدری، منتظری و حتی ایمان باصفا را نمی دانم. من بی اطلاع هستم منتظری پولی گرفته یا نه. وقتی از امیری پرسیدم او گفت پولی نگرفته است ولی یقین دارم استقلال 900 میلیون پول نداشته که به یک بازیکن بدهد و خداوکیلی نباید یک طرفه به قاضی برویم نه فتح الله زاده و نه استقلال این پول را ندارند. شاید مقداری پول به بازیکن داده باشد اما این شیوه مدیریت فتح الله زاده است که با بی پولی قرارداد می بندد و آنها را حفظ می کند.وی در مورد کمبود استقلال در دیدار فردا گفت: امروز با 13 بازیکن تمرین کردیم. غلام‌نژاد، کبه، جمشیدیان و به احتمال زیاد اولادی را هم در اختیار نداریم.قلعه نویی در مورد اینکه آیا از انتقال منتظری پولی به استقلال می رسد یا نه گفت: در زمان قدیم مربیانی اینجا بودند که از فروش بازیکن درصد می گرفتند ولی من در زمان مدیریت قریب بازیکن یک میلیارد و نیمی فروختیم که یک سنت از آن را نگرفتم اما اینکه چگونه با منتظری قرارداد بسته شده به من ربط ندارد. زمانی باشگاه مشکل داشت من از دوستانم قرض کردم و شرمنده آنها هستم که نتوانشتم پولشان را پس دهم. شاید قرار بوده از طریق ارتباطات پولی به بازیکنان برسد ولی این موضوع در حیطه وظایف من نیست.وی در ادامه در مورد عملکرد استقلال گفت: ما نسبت به استقلال خوب بازی نمی کردیم اما نسبت به لیگ خوب کار کردیم. من روزها در کمپ حجازی حاضرم و ساعت ها فیلم می بینم. باید برای مردم بگویم ما منتظری، جباری و مجیدی که ستون اصلی تیم بودند را از دست دادیم و هنوز هم می خواهیم از عنوان قهرمانی دفاع کنیم و با همه وجود من و بازیکنانم تلاش می کنیم. امیدوارم مصدومان ما هم برسند تا همان انتظاری که از استقلال داریم تیم موفقی شویم استقلال در هر 3 جام موفق کار می کند.انتهای پیام/
کلید واژه ها : قلعه نویی- استقلال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.