زمان انتشار: ۱۴:۲۰ چهار شنبه ۴ دی ۱۳۹۲
اعلام برنامه هفته پنجم تا نهم مسابقات لیگ دسته سوم

اعلام برنامه هفته پنجم تا نهم مسابقات لیگ دسته سوم

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته پنجم تا نهم مسابقات لیگ دسته سوم باشگاههای کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، برنامه بازیهای فوق به شرح زیر است:
هفته پنجم: جمعه 13/10/92 – ساعت 14
صدرا نکا – مهر کرج – شهدا نکا
رهپویان رضوانشهر – نفت محمودآباد – ملعم رضوانشهر
استقلال قائمشهر – مقاومت تهران – شهدا بالالموک قائمشهر
استقلال ب تهران – چوکا تالش – هرندی تهران
شهرداری بهشهر – خونه به خونه امیر کلا – آزادی بهشهر
امید حسن آباد – نفتون تهران – شهرداری حسن آباد تهران
بازرگانی بهادری شیراز – ذوب آهن نوین اصفهان – دستغیب شیراز
بعثت کرمانشاه – فرهنگ رامهرمز – آزادی کرمانشاه
پتوی لاله اصفهان – شاهین نوین نطنز – فخر اصفهان
شهرداری همدان – خیبر خرم آباد – ملت همدان
مس شهر بابک – ایرانجوان خورموج – تختی شهربابک
هفته ششم : چهارشنبه 18/10/92 – ساعت 14
رهپویان رضوانشهر – صدرا نکار – معلم رضوانشهر
مقاومت تهران – مهر کرج – 5 آذر تهران
نفت محمودآباد – استقلال ب تهران – شهید بهشتی محمودآباد
خونه به خونه امیرکلا – استقلال قائمشهر – شهرداری امیرکلا
چوکا تالش – امید حسن آباد – پوریای ولی تالش
نفتون تهران – شهرداری بهشهر – الیاف تهران
پنجشنبه 19/10/92 – ساعت 14
خیبر خرم آباد – بعثت کرمانشاه – تختی خرم آباد
شاهین نوین نطنز – مس شهر بابک – تختی نطنز
یادآوران شلمچه – بازرگانی بهادری شیراز – 17 شهریور آبادان – ساعت 14:15
فرهنگ رامهرمز – ذوب آهن نوین اصفهان – ساعت 14:15 – متعاقبا اعلام می شود
ایرانجوان خورموج – شهرداری همدان – تختی خورموج – ساعت 14:15
هفته هفتم: سه شنبه 24/10/92 – ساعت 14
صدرا نکا – مقاومت تهران – شهدا نکا
استقلال ب تهران – رهپویان رضوانشهر – هرندی تهران
مهر کرج – خونه به خونه امیرکلا – انقلاب کرج
امید حسن آباد – نفت محمودآباد – شهرداری حسن آباد تهران
استقلال قائمشهر – نفتون تهران – شهدا بالالموک قائمشهر
شهرداری بهشهر – چوکا تالش – آزادی بهشهر
چهارشنبه 25/10/92 – ساعت 14
بازرگانی بهادری شیراز – فرهنگ رامهرمز – دستغیب شیراز
پتوی لاله اصفهان – یادآوران شلمچه – فخر اصفهان
ذوب آهن نوین اصفهان – خیبر خرم آباد – قیام زرین شهر اصفهان
بعثت کرمانشاه – ایرانجوان خورموج – آزادی کرمانشاه
شهرداری همدان – شاهین نوین نطنز – ملت همدان
هفته هشتم: دوشنبه 30/10/92 – ساعت 14
استقلال ب تهران – صدرا نکا – هرندی تهران
خونه به خونه امیرکلا – مقاومت تهران – شهرداری امیرکلا
رهپویان رضوانشهر- امید حسن آباد – معلم رضوانشهر
نفتون تهران – مهر کرج – الیاف تهران
نفت محمودآباد – شهرداری بهشهر – شهید بهشتی محمودآباد
چوکا تالش – استقلال قائمشهر – پوریای ولی تالش
خیبر خرم آباد – فرهنگ رامهرمز – تختی خرم آباد
شاهین نوین نطنز – بعثت کرمانشاه – تختی نطنز
ایرانجوان خورموج – ذوب آهن نوین اصفهان – تختی خورموج – ساعت 14:15
سه شنبه 1/11/92
پتوی لاله اصفهان – بازرگانی بهادری شیراز – فخر اصفهان
یادآوران شلمچه – مس شهر بابک  - 17 شهریور آبادان – ساعت 14:15
هفته نهم: 5/11/92 – ساعت 14
ذوب نوین اصفهان – شاهین نوین نطنز – قیام زرین شهر اصفهان
فرهنگ رامهرمز – ایرانجوان بوشهر – متعاقبا اعلام می شود ساعت 14:15
یکشنبه 6/11/92 – ساعت 14
صدرا نکا – خونه به خونه امیرکلا – شهدا نکا
امید حسن آباد – استقلال ب تهران – شهرداری حسن آباد
مقاومت تهران – نفتون تهران – 5 آذر تهران
شهرداری بهشهر – رهپویان رضوانشهر – آزادی بهشهر
مهر کرج – چوکا تالش – انقلاب کرج
استقلال قائمشهر – نفت محمود آباد – شهدا بالالموک قائمشهر
بازرگانی بهادری شیراز – خیبر خرم آباد – دستغیب شیراز
مس شهر بابک – پتوی لاله اصفهان – تختی شهر بابک
شهرداری همدان – یادآوران شلمچه – ملت همدان
کلید واژه ها : لیگ دسته سوم-برنامه بازی
نظرات بینندگان
سعید ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
ارسال نظر
comment چرا بازی های خلخال دشت رو ثبت نکردید
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.