زمان انتشار: ۱۶:۰۵ دو شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
دستورالعمل‌ به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا
در نامه سازمان لیگ اعلام شد

دستورالعمل‌ به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا

رئیس سازمان لیگ در نامه‌ای به چهار باشگاه‌ حاضر در لیگ قهرمانان آسیا دستورالعمل‌های مهم برای حضور در این رقابت‌ها را به این باشگاه‌ها یادآور شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، مهدی تاج با ارسال نامه‌ به مدیران عامل چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، دستور العمل‌های لازم برای نحوه پذیرایی از تیم‌های میهمان، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین سایز و اندازه تبلیغات روی پیراهن‌های ورزشی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به آنها یادآوری کرده است در نامه تاج به این ۴ باشگاه‌ آمده است:

* نحوه پذیرایی از تیم‌ها و نمایندگان کنفدارسیون فوتبال آسیا

با آرزوی موفقیت برای آن باشگاه محترم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2014 ‌و نزدیک شدن به شروع مسابقات، لذا توجه جنابعالی را به نکات ذیل با توجه به موارد 47 و 48 از آیین‌نامه لیگ قهرمانان آسیا جلب می‌نمایم:

تیم میزبان می‌باید به هزینه‌ خود موارد ذیل را به محض ورود نمایندگان AFC و فدراسیون فوتبال 3 روز قبل تا یک روز بعد از بازی تهیه و در اختیار آنها قرار دهد.

1-یک دفتر در هتل مجهز به خط بین‌المللی، فکس، کامپیوتر، پرینتر، دستگاه کپی و اینترنت

2-یک سالن جلسه مجهز به وایت‌برد و LCD پروژکتور در هتل تیم میهمان حداقل برای 20 نفر یک روز قبل از بازی جهت برگزاری جلسه هماهنگی بازی

3-حداقل 5 سیم‌کارت با اعتبار کافی

4-حداقل 6 دستگاه بی‌سیم برای استادیوم و در طول بازی

5-حداقل 2 عدد تابلوی تعویض الکترونیکی به همراه یک عدد تابلوی تعویض دستی

6-رزرو و تهیه حداقل 8 اتاق برای نمایندگان AFC و فدراسیون فوتبال در هتل رسمی AFC برای کلیه مسابقات

7-فراهم آوردن یک عدد تلویزیون در روز بازی در مقابل جایگاه ناظر بازی و ناظر داوری که بازی را به طور زنده پخش نماید

9-یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه سواری در اختیار تیم میهمان 2 روز قبل و 1 روز بعد از بازی به همراه یک عدد کامیونت حمل بار

10-یک ماشین سواری برای ناظر بازی

11-یک ماشین سواری برای نمایندگان فدراسیون فوتبال

12-یک عدد خودروی ون (VAN) برای ناظر داوری و تیم داوری

13-باشگاه میزبان می‌باید بلیط‌های ذیل را در اختیار تیم میهمان به صورت رایگان قرار دهد:

الف) یک عدد بلیط VVIP

ب) پنج عدد بلیط VIP

ج) بیست عدد بلیط درجه یک

14-با توجه به ماده 62 پاراگراف b از مقررات لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه میزبان می‌باید تعداد 60 عدد بلیط VIP، 490 عدد بلیط درجه یک، 500 عدد بلیط درجه 2 را حداکثر 7 روز قبل از هر مسابقه در اختیار WSG/AFC

قرار دهد.

15-مطالعه دقیق ماده 28 قوانین لیگ قهرمانان آسیا در ارتباط با شرح وظایف باشگاه

علاوه بر این، با توجه به ماده 38 پاراگراف g از قوانین و مقررات لیگ قهرمانان آسیا کلیه مسئولیت ثبت اخطارها و اخراج‌ها در مسابقات به عهده تیم‌ها می‌باشد.

بدیهی است رعایت مقررات لیگ قهرمانان آسیا نسبت به زمان‌بندی لیست اسامی برای اخذ ویزا موجب امتنان بوده و از مشکلات احتمالی آتی خواهد کاست. در این راستا، دستور فرمائید درخواست ویزای آن باشگاه برای هر یک از بازی های خارج از خانه به همراه لیست مربوطه شامل درج نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره پاسپورت، تاریخ صدور، تاریخ انقضاء، ملیت و مسئولیت فرد در گروه اعزامی مانند بازیکن، مربی، سرمربی، مدیر تیم و ... به زبان انگلیسی تهیه و یک ماه قبل از اولین مسابقه به همراه کلیه کپی خوانای گذرنامه‌ها تحویل روابط بین‌الملل گردد.

در این ارتباط مقتضی است ترتیبی اتخاذ شود تا در اسرع وقت اقدامات لازم برای هماهنگی و مکاتبه مربوطه با شورای برون‌مرزی وزارت ورزش و جوانان برای هر یک از سه بازی آن باشگاه در خارج از ایران صورت پذیرد.

همکاری و هماهنگی نماینده آن باشگاه محترم با کمیته تشریفات فدراسیون فوتبال در این رابطه مزید امتنان خواهد بود.

* استاندارد لباس‌های ورزشی و اندازه تبلیغات

با آرزوی موفقیت برای آن باشگاه محترم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2014 ، مقتضی است تا آن باشگاه محترم با مطالعه دقیق قوانین و مقررات مرتبط لیگ قهرمانان آسیا که در سایت رسمی AFC موجود می‌باشد، اطلاعات مورد نیاز و کافی را در این رابطه به دست آورید.

در همین رابطه توجه جنابعالی را به 2 صفحه پیوست در ارتباط با شکل استاندارد لباس ورزشی مورد استفاده در مسابقات جلب می‌نماید.

علاوه بر این نکات ذیل در ارتباط با لوازم و البسه و تجهیزات ورزشی به آگاهی می‌رسد:

1-تبلیغات روی پیراهن در مسابقات باشگاهی AFC مجاز می‌باشد. این تبلیغ بر روی شورت ورزشی و جوراب مجاز نیست. حداکثر سایز تبلیغ که فقط در جلوی پیراهن می‌تواند قرار بگیرد 200 سانتی‌متر مربع و ارتفاع حروف حداکثر 10 سانتی‌متر می‌باشد. باشگاه‌های حاضر در مرحله حذفی مسابقات می‌توانند حداکثر 2 بار و باشگاه‌های حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان می‌تواند حداکثر یک بار نسبت به تعویض تبلیغ روی پیراهن خود اقدام نمایند. درخواست کتبی این تغییر می‌باید حداکثر تا 7 روز قبل از مسابقه به همراه تأییدیه فدراسیون فوتبال مربوطه و یک نمونه از پیراهن با تبلیغات جدید جهت تأیید به AFC ارسال گردد.

2-هیچ گونه تبلیغاتی روی کاور تیم‌ها در طول مسابقه مجاز نمی‌باشد. فقط آرم تولیدکننده لباس ورزشی با حداکثر سایز 100 سانتی‌متر مربع مجاز می‌باشد.

3-هیچ گونه تبلیغ و یا آرم تولیدی نمی‌تواند در وسایل ذیل قرار گیرد:

الف) کیف ورزشی

ب) کیف پزشکی

ج) کیسه توپ

د) کیسه یخ

ه) آب‌‌های معدنی مورد استفاده

4-بازوند کاپیتانی مورد استفاده می‌باید فاقد هرگونه تبلیغ و آرم تولیدی باشد و فقط کلمه "captain" یا اختصار آن به صورت "C" می‌تواند روی آن چاپ شود.

مقتضی است تا آن باشگاه محترم با رعایت مراتب فوق، از بروز هرگونه مشکلات آتی و محتمل جلوگیری به عمل آورد.

* مدارک مورد نیاز ثبت نام بازیکنان و کادر فنی

پیرو ثبت‌نام بازیکنان و کادر فنی آن تیم برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2014، مقتضی است تا قبل از ارسال نامه رسمی مربوطه توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، آن باشگاه محترم نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز شامل عکس رنگی، کپی رنگی پاسپورت، کپی رنگی کارت ملی و کپی قرارداد بازیکنان و کادر فنی و همچنین ITC برای بازیکنان خارجی در قالب DVD و در فرمت jpeg اقدامات لازم را مبذول نمائید.

انتهای پیام/ 

کلید واژه ها : استقلال- سازمان لیگ-
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.