زمان انتشار: ۱۲:۴۸ دو شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
تاج: لیگ و جام حذفی را تا بیستم فروردین ماه 93 به پایان می رسانیم
گزارش رئیس سازمان لیگ در نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

تاج: لیگ و جام حذفی را تا بیستم فروردین ماه 93 به پایان می رسانیم

نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، گزارش خود را در نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، مهدی تاج در نشست فوق بیان کرد: سازمان لیگ با ساختار جدید و با حضور همه لیگها در زیر مجموعه این سازمان  فعالیت خود را آغاز کرده و با اضافه شدن لیگهای یک، دو و سه، از غلامرضا بهروان خواستیم تا در بخش کمیته مسابقات ما را همراهی و کمک کند که خوشبختانه همه کارها به نحو مطلوب انجام می شود. در قسمتهای دیگر نیز علاوه بر فعالیتهای صورت گرفته، از ساکت به عنوان مشاوره درباره مسائل اسپانسرینگ و بازاریابی بهره می بریم تا شاهد پیشرفت و روند رو به رشد باشیم.
وی افزود: در لیگ های اول، دوم و سوم هم  مسابقات به صورت منظم و دقیق در حال انجام است و بازیهای لیگ برتر نیز در حال پیگیری است.درباره تیم ملی و بازیهای لیگ برتر نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کردیم تا تعیین تکلیف کنند. بر همین اساس لیگ و جام حذفی را تا بیستم فروردین ماه 93 به پایان می رسانیم .
تاج در ادامه گفت: درباره لیگ قهرمانان آسیا  مذاکره فدراسیون و سازمان لیگ با باشگاهها جهت کمک و در اختیار گذاشتن بازیکنان به تیم ملی باید ادامه یابد. 
در پایان رئیس سازمان لیگ  گزارش مالی و اسپانسرینگ این سازمان  را به هیات رئیسه ارائه کرد و برنامه ریزی این سازمان مبنی بر ساختار و حق پخش تلویزیونی  و تبلیغات محیطی را اعلام کرد.
کلید واژه ها : نشست هیات رئیسه-تاج
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.