زمان انتشار: ۱۲:۴۰ سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲
تسهیلات جدید برای خریداران بلیت الکترونیکی
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد

تسهیلات جدید برای خریداران بلیت الکترونیکی

نحوه عرضه بلیت های الکترونیکی در آینده نزدیک با تغییراتی روبرو می شود و با تخفیف به علاقمندان عرضه خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اعلام این خبر اعلام کرد:برای ترغیب مردم به استفاده از بلیت های الکترونیکی تا کنون جلسه های متعددی را با رئیس سازمان لیگ ومسئولان فوتبال برگزار و به نتایج مثبتی دست پیدا کرده ایم.
غلامرضا بهروان افزود: باید با فرهنگ سازی در این مورد علاقمندان به فوتبال را تشویق کرد تا به خرید این نوع بلیت ها اقبال نشان دهند،البته برای موفقیت در این راه باید بستر مناسبی را مهیا کرد تا تماشگران از رفاه بیشتری در ورزشگاه ها برخوردار شوند.
این مقام مسئول گفت: ماباید مانند کشور های اروپایی برای خریدارانی که از ابتدای فصل بلیت بازی ها را خریداری می کنند تخفیف های 25،20،15،10 درصدی در نظر بگیریم ،در این طرح به ازای  خرید تعداد معینی بلیت از سوی علاقمندان در مجموع برای خریدار نیز سود مند خواهد بود .
رئیس کمیته مسابفات سازمان لیگ بیان کرد:با توجه به این که فروش بلیت الکترونیکی از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیاست و برای کشور ما امتیاز ویژه ای داردباید همه مسئولان ورسانه ملی در فرهنگ سازی در این زمینه همکاری داشته باشند.
بهروان افزود: بطور مثال برای استفاده از کارت سوخت بیش از 2 سال طول کشید و رسانه ملی کلیپ های متعددی را در این رابطه پخش کرد  تا فرهنگ استفاده از آن در بین شهروندان متداول شود.
وی گفت : برای بلیت الکترونیکی هم باید همین زمان را صرف کرد تا در آینده به نتایج مثبتی در این مورد دست پیدا کنیم.

کلید واژه ها : بهروان-بلیت فروشی الکترونیکی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.