زمان انتشار: ۱۷:۳۵ دو شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲
نادریان: مقابل استقلال از پیش بازنده نیستیم

نادریان: مقابل استقلال از پیش بازنده نیستیم

سرمربی تیم فوتبال کاسپین قزوین گفت: از روزی که فهمیدیم با استقلال بازی داریم برای خودمان شانس قائل شدیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، یوسف نادریان در مورد دیدار تیمش مقابل استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: استقلال یک تیم بزرگ است. در سطح آسیا این تیم مدعی محسوب می شود. خوشحالم که مقابل این تیم بازی می‌کنیم البته بازی‌های جام حذفی به شگفتی معروف است و ما امیدواریم یک شگفتی مقابل این تیم خلق کنیم.

وی افزود: سه هفته پیش رئال مادرید در جام حذفی مقابل ژاتیوا بدون گل متوقف شد و آنجلوتی بعد از بازی گفت خوشحالم از این تیم گل نخوردیم. از دو ماه هفته پیش خود را آماده کردیم و امیدوارم بازی خوبی را ارائه کنیم.

سرمربی کاسپین با تأکید بر اینکه تیمش بازیکن لیگ برتری ندارد گفت: ما بازیکن بومی و غیربومی در تیممان داریم و این فوتبال است که در زمین بازی می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به تساوی رئال مادرید شما هم فکر می‌کنید بتوانید استقلال را متوقف کنید، گفت: از زمانی که قرعه کشی انجام شد شانس را برای خود قائل شدیم که می توانیم نتیجه بگیریم شاید شانس‌ها کمی بالا و پائین باشد اما نتیجه‌گیری در زمین مشخص می‌شود.

سرمربی کاسپین در خصوص اینکه چه تیم هایی را شکست داده‌اند تا به این مرحله رسیدند گفت: اولین حریف ما شهدای ارتش اصفهان بود و آلومینیوم هرمزگان هم به خاطر بدهی از جام کنار گذاشته شد و فقط با یک بازی به استقلال خوردیم.

وی در مورد جایگاه تیمش در رقابت‌های لیگ یک گفت: ما در جدول جزو چهار تیم بالا هستیم و با سه یا چهار امتیاز اختلاف از صدر فاصله داریم.

وی در پایان صحبت‌هایش خطاب به خبرنگاران گفت: متاسفانه این روزها هجمه بدی علیه بیک‌زاده به راه افتاده دوست دارم مردم کمی منطقی فکر کنند این بازیکن خیلی زحمت کشید و بازی‌های خوبی انجام داد او بازیکن خوبی در این کشور است و باید از او بقیه بازیکنان طوری حمایت شود که در جام جهانی موفق شوند. 

کلید واژه ها : کاسپین- استقلال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.