زمان انتشار: ۱۶:۰۲ پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
دایی: پرسپولیس می‌خواهد به صدر برسد

دایی: پرسپولیس می‌خواهد به صدر برسد

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی فردا هم برای ما، هم برای ذوب‌آهن بسیار مهم است ذوب‌آهن می‌خواهد از پائین جدول جدا شده و ما هم می‌خواهیم به بالای جدول برسیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لعلی دایی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی فردا هم برای ما هم برای ذوب‌آهن بسیار مهم است، هر دو تیم بازی قبلی خود را واگذار کردند و می‌خواهند در این مسابقه به پیروزی برسند. ذوب‌آهن می‌خواهد از پائین جدول جدا شده و ما هم می‌خواهیم به بالای جدول برسیم.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی را برگزار کردیم و خودمان را آماده مسابقه می‌دانیم. خوشبختانه مصدومانمان برگشته‌اند و می‌توانند کمک کنند.

دایی در خصوص ذوب‌آهن گفت: بازی قبلی آنها را نگاه کردم موقعیت‌های زیادی داشتند اما بدشانسی آوردند سعی می‌کنیم با دعای هواداران به پیروزی برسیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص بازی با تراکتورسازی گفت: موقعیت‌های زیادی در این بازی خلق کردیم اما تبدیل به گل نشد. دو پنالتی هم برای ما نگرفتند و داور مسابقه وقت اضافه را کمتر محاسبه کرد. 10 ثانیه هم زودتر سوت پایان به صدا در آمد خیلی‌ چیزهای دیگر بود که نتوانستیم در آن مسابقه نتیجه بگیریم.

وی عنوان کرد: با وجود بازیکنان بزرگی مانند خلعتبری، مسلمان، عالیشاه، صادقیان و نفرات دیگر بهتر کار خواهیم کرد. سعی می‌کنیم از آنها به نحو احسن استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شکایت این باشگاه از داور دیدار با تراکتورسازی گفت: باشگاه این شکایت را انجام داده است به نظرمن باید حرمت میهمان حفظ شود اگر حرمت میهمان را نگه نداشتند بازی چه فایده‌ای دارد. تراکتور تیم پرطرفداری است و امیدوارم موفق باشد.

دایی تأکید کرد: به نظر من نباید تقصیر را گردن یکدیگر بیاندازیم فیلم بازی مشخص است و نشان می‌دهد که چه کسی اشتباه کرده است.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال در خصوص اینکه فکر می‌کنید با چه تیم‌هایی در جام جهانی هم‌گروه شویم، گفت: شرایط در جام جهانی کاملاً فرق دارد و ما دیگر با تایلند، لبنان و اردن بازی نداریم. تیم‌های شایسته‌ای از نقاط مختلف جهان به این مسابقات می‌آیند. فرق ندارد مقابل چه تیمی بازی کنیم.

دایی عنوان کرد: ما باید آمادگی بالایی داشته باشیم خیلی هم به هم‌گروه‌ها نباید فکر کنیم باید مسابقات تدارکاتی زیادی برگزار کنیم تا نماینده شایسته‌ای برای ایران باشیم.

انتهای پیام/،
کلید واژه ها : دایی- ذوب آهن
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.