زمان انتشار: ۱۱:۵۷ دو شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲
برنامه چهار هفته اول لیگ دسته سوم اعلام شد

برنامه چهار هفته اول لیگ دسته سوم اعلام شد

برنامه چهار هفته اول لیگ دسته سوم اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،  برنامه 4 هفته اول لیگ دسته سوم به شرح زیراست:

هفته اول

* دوشنبه 18 آذر

صدرا نکا- شهرداری بهشهر ورزشگاه شهدای نکا

چوکا تالش- نفتون تهران ورزشگاه پوریای ولی تالش

رهپویان رضوانشهر- مقاومت تهران ورزشگاه معلم رضوانشهر

مس شهر بابک- بعثت کرمانشاه ورزشگاه تختی شهر بابک

پتوی لاله اصفهان- ذوب‌آهن نوین اصفهان ورزشگاه فخر اصفهان

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود.

یادآوران شلمچه، فرهنگ رامهرمز ساعت 14 و 15 دقیقه ورزشگاه شهدای شهرداری خرمشهر



* سه‌شنبه 19 آذر

امید حسن‌آباد- استقلال قائم‌شهر ورزشگاه شهرداری حسن‌آباد

نفت محمودآباد- خونه به خونه امیرکلا ورزشگاه شهید بهشتی محمودآباد

استقلال ب تهران- مهرکرج ورزشگاه هرندی تهران

بازرگانی بهادری شیراز- شهرداری همدان ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد.

آشیان گستر ورامین- ایران جوان خورموج ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد

داتیس خرم‌آباد- دارتاک خرم‌آباد ورزشگاه تختی خرم‌آباد

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود.



هفته دوم

* یکشنبه 24 آذر

چوکاتالش-صدرا نیکا ورزشگاه پوریای ولی تالش

خونه‌به خونه امیرکلا- رهپویان رضوانشهر ورزشگاه شهرداری امیرکلا

مقاومت تهران- استقلال ب تهران ورزشگاه 5 آذر تهران

ذوب‌آهن نوین اصفهان- مس شهربابک ورزشگاه قیام زرین‌شهر اصفهان

دارتاک خرم‌آباد- یادآوران شلمچه ورزشگاه تختی خرم‌آباد

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود.

فرهنگ رامهرمز- پتوی لاله اصفهان ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد. ساعت 14 و 15 دقیقه آغاز می‌شود.



* دوشنبه 25 آذر

استقلال قائم‌شهر- شهرداری بهشهر ورزشگاه شهدای بالالموک قائم‌شهر

نفتون تهران- نفت محمودآباد ورزشگاه الیاف تهران

مهرکرج- امید حسن‌آباد ورزشگاه انقلاب کرج

آشیان‌گستران ورامین- بازرگانی بهادری شیراز - ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد

بعثت کرمانشاه- شهرداری همدان ورزشگاه آزادی کرمانشاه

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود.

ایرانجوان خورموج- داتیس خرم‌آباد ورزشگاه تختی خورموج ساعت 14 و 15 دقیقه آغاز می‌شود.



هفته سوم

شنبه 30 آذر

صدرانکا قائم‌شهر- استقلال قائم‌شهر ورزشگاه شهدای نکا

نفت محمودآباد- چوکای تالش ورزشگاه شهید بهشتی محمودآباد

شهرداری بهشهر- مهر کرج ورزشگاه آزادی بهشهر

رهپویان رضوانشهر- نفتون تهران ورزشگاه معلم رضوانشهر

امیدحسن‌آباد- مقاومت تهران ورزشگاه شهرداری حسن‌آباد

استقلال ب تهران- خونه به خونه امیرکلا ورزشگاه هرندی تهران

بازرگانی بهادری شیراز- بعثت کرمانشاه ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد.

داتیس خرم‌آباد- آشیان‌گستران ورامین ورزشگاه تختی خرم‌آباد

شهرداری همدان- ذوب‌آهن نوین اصفهان ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی همدان

مس شهر بابک- فرهنگ رامهرمز ورزشگاه تختی شهر بابک

پتوی لاله اصفهان- دارتاک خرم‌آباد ورزشگاه فخر اصفهان

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود.

یادآوران شلمچه- ایرانجوان خورموج ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد. ساعت 14 و 15 دقیقه



هفته چهارم

* پنجشنبه 5 دی ماه

داتیس خرم‌آباد- بازرگانی بهادری شیراز-  ورزشگاه تختی خرم‌آباد

ذوب‌آهن نوین اصفهان- بعثت کرمانشاه ورزشگاه قیام زرین‌شهر اصفهان

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود.

جمعه 6 دی ماه

نفت محمودآباد- صدرانکا ورزشگاه شهید بهشتی محمود‌آباد

مهرکرج- استقلال قائم‌شهر ورزشگاه انقلاب کرج

چوکاتالش- رهپویان رضوانشهر ورزشگاه پوریاولی تالش

مقاومت تهران- شهرداری بهشهر ورزشگاه 5 آذر تهران

نفتون تهران- استقلال دی تهران ورزشگاه الیاف تهران

خونه‌به خونه امیرکلا- امید حسن‌آباد ورزشگاه شهرداری امیرکلا

آشیان‌گستران ورامین- یادآوران شلمچه ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد.

دارتاک خرم‌آباد- مس شهربابک ورزشگاه تختی خرم‌آباد

این دیدارها ساعت 14 آغاز می‌شود

فرهنگ رامهرمز- شهرداری همدان ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد

ایرانجوان خورموج- پتوی لاله اصفهان ورزشگاه تختی خورموج

این دیدارها ساعت14 و 15 دقیقه آغاز می‌شود.

انتهای پیام
کلید واژه ها : لیگ- دسته سه- برنامه
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.