زمان انتشار: ۱۹:۵۶ جمعه ۸ آذر ۱۳۹۲
استقلال مقابل گسترش فولاد متوقف شد

استقلال مقابل گسترش فولاد متوقف شد

با توقف استقلال مقابل گسترش فولاد، تراکتورسازي در پايان هفته شانزدهم صدرنشين ليگ برتر شد.

 آخرين ديدار از هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال بين تيم‌هاي استقلال و گسترش فولاد از ساعت 17:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه  آزادي آغاز شد. نيمه نخست ديدار بازي 2 تيم شامل جدال‌هاي ميانه ميدان و حملات يک طرفه استقلال بود که هيچکدام از ضربات بازيکنان اين تيم در چارچوب دروازه زده نشد.
دو شوت از مهدي نظري، ضربه سر حنيف عمران‌زاده و شوت قاضي که همگي به بيرون رفتند مهمترين صحنه‌هاي نيمه نخست بودند. در نهايت نيمه نخست با تساوي بدون گل خاتمه يافت.
نيمه دوم هم با همان شرايط نيمه نخست ادامه داشت. استقلال در خط حمله مهرداد اولادي را براي نخستين بار در ترکيب خود به ميدان فرستاده و جايگزين احمد جمشيديان کرد تا توان تهاجمي را افزايش دهد اما گره خوردن بازي در ميانه ميدان، ارسال‌هاي کم دقت و خلق موقعيت بر روي اتفاقات در نيمه دوم هم ادامه داشت. مانند ضربه هاشم بيک‌زاده که بعد از بيرون آمدن فروزان از دروازه زده شد و به بيرون رفت يا شوت آندرانيک تيموريان که همان سرانجام را پيدا کرد.
قاضي در ادامه ضربه سري به سمت چارچوب زد که آن را فروزان با يک دست به کرنر فرستاد و دقايقي بعد ايمان موسوي در يک ضدحمله توپ را از کنار دروازه استقلال به بيرون زد. دقيقه 77 در صحنه‌اي بحث برانگيز تورج حق وردي حرکت صادقي بر روي موسوي را خطا تشخيص نداد تا اعتراض خطيبي و شاگردانش لحظاتي بازي را از جريان بيندازد.
حملات کم اثر پايان بازي هم نتيجه‌اي نداشت تا بازي با تساوي بدون گل خاتمه يابد.
با اين نتيجه استقلال با 28 امتياز به رده سوم رسيد و گسترش فولاد با 18 امتيازي در رده يازدهم باقي ماند. بدين ترتيب تراکتورسازي هم با 29 امتياز صدرنشين ليگ برتر باقي ماند.
احمد اميرکامدار، ايمان موسوي، مصطفي اکرامي و رسول عليزاده از گسترش فولاد و مهدي نظري و ساموئل از استقلال در اين ديدار کارت زرد گرفتند.
کلید واژه ها : استقلال - گسترش فولاد- هفته شانزدهم
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.