زمان انتشار: ۱۳:۵۱ پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۲
قلعه نویی: از تاج و سازمان لیگ و کفاشیان بخاطر کسب 4 سهمیه تشکر می کنم

قلعه نویی: از تاج و سازمان لیگ و کفاشیان بخاطر کسب 4 سهمیه تشکر می کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به شایعه جدایی تیموریان و منتظری گفت: هیچ بازیکنی را به زور در استقلال نگه نمی‌دارم ولی منافع باشگاه و مردم را هم در نظر می‌گیریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز نشست خبری امروز ضمن تشکر از عوامل فدراسیون و سازمان لیگ اظهار داشت: جا دارد از سازمان لیگ، کفاشیان و تاج به خاطر کسب سهمیه‌های فوتبال ایران تشکر کنم چون آنها بودند که با این ارتباطاتشان این موفقیت را برای ما رقم زدند هرچند حق ما بود که چهار سهمیه داشته باشیم ولی نمی‌توان نقش آنها را منکر شد.

وی در خصوص بازی فردا گفت:‌ نیم‌فصل دوم هم سخت‌تر است و هم دروازه‌ها کوچک‌تر می‌شود و گسترش فولاد با توجه به سال اول حضورش در لیگ برتر با تجربه‌تر از نیم‌فصل اول شده و قطعاً با انگیزه به میدان می‌آید. ما فیلم بازی جام حذفی آنها را دیده‌ایم ولی برای آنکه از صدر جدول فاصله نگیریم به دنبال سه امتیاز هستیم.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: اکبرپور را در اختیار نداریم و خسرو حیدری را به احتمال فراوان در اختیار نخواهیم داشت اما امشب تصمیم می‌گیریم که از بیک‌زاده استفاده کنیم یا خیر.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سؤال که آیا از نکونام استفاده می‌کند یا خیر، گفت: او باید امروز در تمرین ما شرکت کند و امشب باید تصمیم نهایی را بگیریم اما در مورد او بگویم که در این مورد در حق فوتبال ایران کم‌لطفی شد چون هم استقلال به جمع چهار تیم برتر آسیا رفت و فکر می‌کنم نگاه فنی به این انتخاب نشد.

سرمربی استقلال در خصوص شایعاتی مبنی بر پیشنهاد الخریطیات به آندو تیموریان و شایعه جدایی منتظری گفت: من هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی‌دارم ولی پیشنهاد در ابتدای فصل به این دو بازیکن چشم‌گیر بود. اگر در خصوص این دو نفر پیشنهادی به باشگاه ارائه شود من و فتح‌الله‌زاده منافع مردم و باشگاه را در نظر می‌گیریم ولی اگر قرار باشد این مسائل به مطبوعات باز شود چیزی جز بازی کردن با روح و روان مردم نخواهد داشت.

وی افزود: منتظری تا امروز یک ریال دریافتی نداشته و نباید از این موضوع گذشت.

وی در پایان در خصوص جذب مجید غلام‌نژاد نیز گفت: اجازه بدهید هر بازیکنی کارش با ما نهایی شد اسمش را بیاوریم و چون این بازیکن حالا بازیکن ما نیست سوءتفاهم می‌شود و من هم حال و حوصله این حرف‌ها را دیگر ندارم.

انتهای پیام/ی
کلید واژه ها : قلعه نویی- استقلال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.