زمان انتشار: ۱۶:۰۶ دو شنبه ۴ آذر ۱۳۹۲
تاج: سازمان لیگ همکاری همه جانبه‌ای برای بازی با میلان انجام داد

تاج: سازمان لیگ همکاری همه جانبه‌ای برای بازی با میلان انجام داد

رئیس سازمان لیگ گفت: سازمان لیگ در ارتباط با برگزاری این بازی همه گونه همکاری انجام داد و نگاه ملی به این بازی داشت

به گزراش روابط عمومی سازمان لیگ، مهدی تاج، غلامرضا بهروان و بهروز منتقمی پس از جلسه هماهنگی دیدار ستارگان میلان و پیشکسوتان پرسپولیس در کنفرانسی خبری در مورد این مسابقه صحبت‌های زیر را انجام دادند.

مهدی تاج در این ارتباط گفت: پرسپولیس درخواست کرد بازی ساعت 17 و 30 دقیقه انجام شود و چون ادعایی روی این مسئله نبود ما با این موضوع موافقت کردیم اما در نهایت به خاطر شهادت امام سجاد قرار شد بازی در همان ساعت 15 برگزار شود که سازمان لیگ در ارتباط با برگزاری این بازی همه گونه همکاری انجام داد و نگاه ملی به این بازی داشت.

غلامرضا بهروان در ادامه این کنفرانس در مورد برگزاری این بازی گفت: بنده مسئول برگزاری این مسابقه هستم، این دیدار دقیقاً مثل مسابقات بین‌المللی انجام می‌شود و افراد اضافه نمی‌توانند کنار زمین حاضر شوند. اینکه تجلیل چگونه است و به چه کیفیتی انجام خواهد شد قرار شد در جلسه هماهنگی بین اعضای سازمان لیگ و کمیته فرهنگی باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

وی افزود: با توجه به اینکه در شب شهادت امام سجاد قرار داشتیم و درست نیست در شب شهادت خوشحالی انجام دهیم.

بهروان در مورد اینکه داور مسابقه چه کسی خواهد بود، عنوان کرد: این مسئله توسط کمیته داوران مشخص می‌شود، از آنجایی که تبلیغات سازمان لیگ با تبلیغات این مسابقه فرق می‌کند پرسپولیسی‌ها این مسئله را مشخص خواهند کرد. توپ، تجهیزات توپ جمع‌کن‌ها و اینکه چه زمانی قرار است تجلیل صورت گیرد، پس از جلسه فردا مشخص خواهد شد. پیشنهاد دادیم که در 50 دقیقه‌ای که تیم‌ها در حال گرم کردن بدن‌های خود هستند از آنجایی که توجه هواداران به بازیکنان جلب می‌شود بهتر است تجلیل‌ها صورت نگیرد چرا که در آن موقع تمرکز هواداران به سایر بازیکنان است. دیگر اینکه این کار را در بین دو نیمه انجام می‌دهند یا در پایان بازی فردا مشخص می‌شود. از آنجا که تجربه ملی‌پوشان سال 98 با تیم ملی فعلی را داشتیم اجازه نمی‌دهیم بین نیمه فاصله‌ای بیشتر از 15 دقیقه به وجود بیاید.

بهروان تأکید کرد: بانوان نمی‌توانند در این مسابقه در ورزشگاه حاضر شوند و فقط تعدادی از بانوان خارجی در ورزشگاه حاضر می‌شوند. ما نمی‌خواهیم شرمنده کسی شویم به همین دلیل اعلام می‌کنیم کسی نمی‌تواند برای عکس گرفتن وارد زمین شود. نیمکت ما 23 صندلی دارد و سایر نفرات باید در مکانی که روی سکوها مشخص خواهد شد حاضر شوند و هیچ فردی اضافه‌ای کنار زمین نباید بایستد.

در ادامه این کنفرانس، بهروز منتقمی از مهدی تاج و مسئولان سازمان لیگ تشکر ویژه‌ای انجام داد و اعلام کرد آنها در برگزاری این مسابقه کاملا با پرسپولیس همگام بودند.

وی در ادامه در مورد اینکه حق پخش این بازی به چه نحوی خواهد بود، عنوان کرد: اگر شبکه دیگری به غیر از شبکه 3 قصد پخش مسابقه را دارد باید با اسپانسر قرارداد ببندد. میلانی‌ها روز پنج‌شنبه در شیرخوارگاه آمنه حضور پیدا می‌کنند و بعد از آن کنفرانس مطبوعاتی این تیم و افتتاح آکادمی فوتبال پرسپولیس و میلان به صورت نمادین برگزار خواهد شد.

منتقمی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است سید حسن خمینی به اردوی پرسپولیسی‌ها بیاید، اظهار داشت: این مسئله از سوی علی پروین اعلام شده و ایشان در جریان این موضوع قرار دارند. همچنین تعداد بازیکنان حاضر در میدان از سوی علی پروین مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/ی

کلید واژه ها : میلان- پرسپولیس-
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.