اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۸:۳۰ یک شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲
فوتبال برای صلح و دوستی
شعار بازی تیم های پرسپولیس و آث میلان انتخاب شد

فوتبال برای صلح و دوستی

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای برگزاری هرچه بهتر دیدار دوستانه پیشکسوتان این باشگاه با پیشکسوتان آث میلان با مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ دیدار کردند.

در این جلسه بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس، حمید استیلی مدیر آکادمی و مدیرعامل شرکت پیشکسوتان، علی کاظمی دبیر کل سازمان لیگ ،غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات و حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ حضور داشتند.
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در این جلسه گفت: نگاه ما به دیدار تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان نگاه ملی است و سازمان لیگ تمام تلاش خود را برای برگزاری منظم این بازی انجام خواهد داد. 
وی افزود :شعار این بازی «فوتبال برای صلح و دوستی» انتخاب شد.
مهدی تاج با قدردانی از محمد رویانیان مدیرعامل، بهروزمنتقمی قائم مقام و حمید استیلی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس بدلیل تدارک مقدمات این دیدار افزود: حضورستارگان فوتبال ایتالیا در ایران کار بزرگی است که می تواند به رشد و توسعه فوتبال در همه سطوح کمک کند.
وی بیان کرد: این بازی می تواند مقدمه ای باشد برای همکاری های بیشتر 2 کشوردر زمینه فوتبال پایه و همکاری با آکادمی باشگاه آث میلان ،ارزیابی ما از این رویداد بسیار مثبت است.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نحوه برگزاری این دیدار گفت: این بازی نیز طبق مقررات بازی های رایج  لیگ برگزار می شود و سازمان لیگ در این مورد تمهیدات لازم را انجام خواهد داد.همچنین برنامه کنفرانس خبری پیش و قبل از بازی نیز برای این دیدار در نظر گرفته شده است.
تاج اظهارکرد: قیمت بلیط این بازی نیزمانند رقابت های لیگ برتر است و تغییری نخواهد کرد.
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد حضور بانوان در این دیدار گفت: در این رابطه باشگاه پرسپولیس درخواستی را ارائه داده است اما تصمیم گیری در این مورد باید در جلسه شورای تامین انجام شود.
دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان پنجشنبه 7 آذر در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

کلید واژه ها : پرسپولیس و آث میلان -شعار بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.