زمان انتشار: ۱۹:۳۴ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲
طلايي‌منش: دوست‌داشتيم پرسپوليس را ببريم

طلايي‌منش: دوست‌داشتيم پرسپوليس را ببريم

رضا طلايي‌منش مي‌گويد براي برد به مصاف پرسپوليس رفته بوديم اما شاگردان دايي شايسته پيروزي بودند.

 رضا طلايي‌منش سرمربي الوند همدان بعد از باخت دو بر صفر مقابل پرسپوليس و کنار رفتن از جام حذفي در جمع خبرنگاران در پاسخ به اين پرسش که تيمش در برابر شاگردان دايي انگيزه نداشت، اظهار کرد: هر بازي که در آزادي برگزار شود و در هر سطحي که باشد، انگيزه ايجاد مي‌کند. ما دوست داشتيم امروز پرسپوليس را ببريم و حريف شايسته‌تر بود و به مرحله بعد صعود کرد.
 وي افزود: مي‌دانستيم بازي سختي داريم. در وهله اول در نظر داشتيم بازي زيبا و تماشاگرپسندي به نمايش بگذاريم که فکر مي‌کنم موفق به اين کار هم شديم. من به بازيکنانم خسته‌نباشيد مي‌گويم. به هرحال تنها چهار بازيکن ما سابقه بازي در آزادي را داشتند ولي من با اين وجود از کيفيت بازي‌شان راضي‌ام.
سرمربي الوند که به دليل محروميت نتوانست به نشست خبري بعد از بازي برود، در اين باره توضيح داد: به دليل اينکه محرومم، اجازه ندادند به نشست خبري بروم. حتي دليل محروميتم را هم نمي‌دانم. چيزي هم نمي‌گويم چون شايد بار حقوقي داشته باشد و برايم دردسر شود. باور کنيد هنوز چيزي نمي‌دانم و نگفته‌اند که به چه دليل محرومم.
طلايي‌منش همچنين در واکنش به اظهارنظر دايي مبني بر اينکه اگر دست او بود محروميت طلايي‌منش را مي‌بخشيد، گفت: اين محبت دايي را مي‌رساند. اما دست اين بنده خدا نيست.
همچنين سفي‌زاده مدير رسانه‌اي باشگاه الوند همدان درباره اجازه ندادن به طلايي‌منش براي حضور در نشست خبري توضيح داد: در اين دو روز اتفاقات عجيب زيادي براي ما افتاد. در حالي که سرمربي ما به سمت اتاق نشست خبري مي‌رفت، به ما اعلام کردند که او نمي‌تواند مصاحبه کند. اگر اينطور است پس چرا قبل از بازي اجازه مصاحبه داشت؟ اين تصميم‌ها چرا در روز تعطيل گرفته مي‌شود؟ او را از مصاحبه محروم کرديد، پس بگوييد از زندگي هم محروم است. هيچ دليلي هم براي اين کارشان نياوردند. مربي ما فقط گفته که داور را به خدا واگذار مي‌کند. مگر چکار کرده است؟
همچنين مجتبي انصافي بازيکن الوند بعد از اين ديدار به خبرنگاران گفت: بعضي از بازيکنان ما براي اولين بار در ورزشگاه آزادي بازي مي‌کردند. پرسپوليس تيم بزرگي است و بازي مقابل اين تيم انگيزه خاصي ايجاد مي‌کند.
کلید واژه ها : طلايي‌منش- پرسپوليس
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.