زمان انتشار: ۱۹:۱۷ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲
دايي: بايد به جاي شعار از مجيدي تشکر شود

دايي: بايد به جاي شعار از مجيدي تشکر شود

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بايد به جاي شعار عليه مجيدي از اين بازيکن تشکر کرد.

علي دايي  پس از برد دو بر صفر مقابل الوند همدان در جام حذفي در نشست خبري گفت: فکر مي‌کنم بازي را خوب شروع کرديم و به گل رسيديم ولي در ادامه حريف صاحب توپ شد ولي آنقدر خوب نبودند که بتوانند ما را اذيت کنند. مي‌توانستيم بيشتر گل بزنيم اما چهارشنبه بازي داريم و خدا را شکر مي‌کنم که بازيکنانم آسيب نديدند و در طول بازي هم همه جوره سرتر از الوند بوديم.
وي در مورد اينکه بر آکادمي باشگاه پرسپوليس نظارت دارد يا نه، گفت: متاسفانه تنها باشگاهي در دنيا هستيم که هيچ نظارتي روي آکادمي آن ندارم. اين يک معضل بزرگ است براي پرسپوليس چون تيم را از قبل تشکيل داده بودند و هنگامي که در سايپا بودم تمام مربيان پايه را انتخاب کردم و از پنج تيم چهار تيم را قهرمان کرديم. در رده نوجوانان فقط نتوانستيم قهرمان شويم و در بقيه رده‌ها موفق بوديم.
دايي تصريح کرد: آن زمان شرايط به گونه‌اي بود که اگر به بازيکني نياز داشتيم از تيم‌هاي اميد و پايه مي‌گرفتيم.
وي در مورد آکادمي باشگاه و تيم شاغل در اين آکادمي گفت: چون آن زمان نبودم اطلاعي از آن موضوعي ندارم و اين تيم کارش را به عنوان آکادمي انجام مي‌دهد.
دايي در مورد شعار عليه مجيدي گفت: کاري به اين مسايل ندارم اما فرهاد مجيدي براي فوتبال باشگاهي و فوتبال ملي ما زحمت کشيد و به جاي شعار بايد از او تشکر کنند. اگر فرهنگ تماشاگران ما به گونه‌اي آموزشي رفتار شده بود قطعا امروز او را تشويق مي‌کردند نه اينکه عليه او شعار بدهند.
کلید واژه ها : دايي - مجيدي
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.