زمان انتشار: ۱۹:۳۱ سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲
برنامه هفته نهم، دهم و یازدهم لیگ دسته سوم اعلام شد

برنامه هفته نهم، دهم و یازدهم لیگ دسته سوم اعلام شد

کمیته مسابقات برنامه هفته نهم، دهم و یازدهم لیگ دسته سوم را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات برنامه هفته نهم ،دهم و یازدهم لیگ دسته سوم را به شرح زیر اعلام کرد:


یکشنبه12/8/92-هفته نهم
شهدا ساری-گرند خراسان-متقی-ساری-ساعت 14:30
استقلال جنوب تهران-شهرداری سمنان-اتکا-تهران-ساعت 14:30
رهپویان رضوانشهر-استقلال آبی ب تهران-معلم-رضوانشهر-ساعت 14:30
درست کاران مغان-استقلال نوین قزوین-کلانتری-پارس آباد-ساعت 14:30
شاهین کرج-عمران کاران اردبیل-انقلاب-کرج-ساعت 14:30
مهتاب بافت شفت-شهرداری نظر آباد-چوبر-شفت-ساعت 14:30
شهردرای لاهیجان-پارس فوتبال چالوس-تختی-لاهیجان-ساعت 14:30
سلسال لیسار تالش-شهرداری باغستان-پوریا ولی-تالش-ساعت 14:30
البرز شهرداری زنجان-هلال احمر ایلام-15 خرداد-زنجان-ساعت 14:45
شهرداری بانه-بعثت کرمانشاه-تختی-بانه-ساعت 14:45
پیروزی کامیاران-برق ارومیه-ازادی-کامیاران-ساعت 14:45
هرماس تبریز-شهرداری همدان-شیخ محمد خیابانی-تبریز-ساعت 14:45
دوشنبه 13/8/92
پرسپولیس زاهدان-هلال احمر گراش-المپیک-زاهدان- ساعت 14:15
استقلال قائم شهر-اکباتان کوثر تهران-شهدای بالالموک-قائمشهر-ساعت 14:30
عقاب گنبد کاووس-پیروزی گرمسار-تختی-گنبد-ساعت 14:30
خونه به خونه امیر کلا-بام مشهد الرضا-شهرداری-امیر کلا-ساعت 14:30
آذر کوثر تبریز- ذوب و فلزات همدان-شیخ محمد خیابانی-تبریز-ساعت 14:45
ذوب آهن نوین اصفهان-شهرداری نوین بندرعباس-قدس-اصفهان-ساعت 14:45
عقاب تهران-نوین نوفرست بیرجند-دوشان تپه-تهران-ساعت 14:45
شهدای ارتش اصفهان-پتوی لاله اصفهان-تختی-اصفهان-ساعت 14:45
فرهنگ رامهرمز-شاهد شهرداری فیروزآباد-تختی-رامهرمز-ساعت15:00
ایرانجوان خورموج-سادات دهدشت-تختی-خورموج-ساعت15:00
شاهین اندیمشک-توحید بوشهر-شهید سروندی-اندیمشک-ساعت15:00
گهر نوین دورود-زاگرس بهمئی-تختی-دورود-ساعت15:00
شهرداری ماهشهر-بازرگانی بهادری گوار-شهدا-ماهشهر-ساعت15:00
استقلال ملاثانی-شهرداری بم-شهدا-ملا ثانی-ساعت15:00

برنامه هفته دهم لیگ دسته سوم

شنبه ۱۸ آبان

درست کاران مغان- رهپویان رضوانشهر ورزشگاه کلانتری پارس آباد

عمران کاران اردبیل – استقلال آبی ب تهران ورزشگاه علی دایی اردبیل

استقلال نوین قزوین – مهتاب بافت شفت ورزشگاه  شهید رجایی قزوین

پارس فوتبال چالوس – شاهین کرج ورزشگاه شهدای چالوس

شهرداری نظر آباد – سلسال لیسار تالش ورزشگاه تختی نظر آباد

شهرداری باغستان – شهرداری لاهیجان ورزشگاه شباهنگ شهریار

تمامی دیدارها ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.

یکشنبه ۱۹ آبان

کاسپین چالوس – شهدای ساری ورزشگاه شهدای چالوس ساعت ۱۴

شهرداری سمنان – گرند خراسان ورزشگاه تختی سمنان ساعت ۱۴

پیروزی گرمسار – استقلال جنوب تهران ورزشگاه تختی گرمسار ساعت ۱۴

اکباتان کوثر تهران – خونه به خونه امیرکلا ورزشگاه سرداران شمیران ساعت ۱۴

پیام مشهد الرضا – عقاب گنبد کاووس ورزشگاه تختی مشهد ساعت ۱۴

البرز شهرداری زنجان – آذرکوثر تبریز ورزشگاه ۱۵ خرداد  زنجان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

شهرداری نقده – ذوب فلزات همدان ورزشگاه تختی نقده ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

هلال احمرایلام – شهرداری بانه ورزشگاه آزادی ایوان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

 

 

برنامه هفته یازدهم لیگ دسته سوم

 

شنبه ۲۵ آبان ماه

شهدای ساری- شهرداری سمنان ورزشگاه متقی ساری ساعت ۱۴

استقلال قائم شهر – کاسپین چالوس ورزشگاه شهدا بالالموک قائمشهر ساعت ۱۴

گرند خراسان – پیروزی گرمسار ورزشگاه تختی مشهد ساعت ۱۴

استقلال جنوب تهران – بام مشهد الرا ورزشگاه اتکا تهران ساعت ۱۴

عقاب گنبد کاووش – اکباتان کوثر تهران ورزشگاه تختی گنبد ساعت  ۱۴

رهپویان رضوانشهر – عمران کاران اردبیل ورزشگاه معلم رضوانشهر ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

مهتاب بافت شفت- درست کاران مغان ورزشگاه چوبر شفت ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

استقلال آبی ب تهران – پارس فوتبال چالوس ورزشگاه مرغوبکار تهران ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

سلسال لیسار تالش – استقلال نوین قزوین ورزشگاه پوریای ولی تالش ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

شاهین کرج – شهرداری باغستان ورزشگاه انقلاب کرج ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه ۲۶ آبان

آذرکوثر تبریز – شهرداری نقده ورشگاه شیخ محمد خیابانی تبریز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

شهرداری بانه – البرز زنجان ورزشگاه تختی بانه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

ذوب و فلزات همدان – برق ارومیه ورزشگاه جوانان بهار ساعت  ۱۴ و ۳۰ دقیقه

 


کلید واژه ها : برنامه- لیگ - دسته سه
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.