زمان انتشار: ۱۰:۵۴ پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۲
شهرداری بم  صدرنشین جدول لیگ برتر فوتبال زنان کشور

شهرداری بم صدرنشین جدول لیگ برتر فوتبال زنان کشور

هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان کشور این هفته نیز با انجام شش دیدار در شهرهای مختلف کشور ‍پیگیری شد و شهرداری بم بدون باخت و با 24 امتیاز در صدرنشین جدول این مسابقات است.

 شهرداری بم عصر دیروز چهارشنبه میزبان تیم آینده سازان میهن اصفهان بود و توانست این تیم را با نتیجه پنج بر سه از پیش روی بردارد و همچنان در صدر جدول رقابت ها باقی بماند. 


در تهران نیز تیم فوتبال زنان استقلال میزبان تیم هیات سیستان و بلوچستان بود که در پایان تیم استقلال توانست به دومین پیروزی خود دست یافته و حریف را با نتیجه شش بر صفر راهی خانه کند. 


سومین دیدار روز گذشته بین تیم های نگار د‍‍‍‍ژ شیراز و دلوار کشتی جنوب بوشهردر ورزشگاه شهید دستغیب شیراز انجام شد و تیم میزبان بازی را با نتیجه یک بر صفر به حریف خود واگذار کرد. 


** نتایج کامل هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان به شرح زیر است: 


- پالایش گاز ایلام یک - هیات گرگان صفر 


- نگاردژ شیراز صفر - دلوار کشتی جنوب بوشهر یک 


- همیاری شهرداری 3 - پاس همدان 4 


- ملوان بندر انزلی 3 -فولاد نورد کوه سیرجان صفر 


- شهرداری بم 5 - آینده سازان میهن 3 


- استقلال 6 - سیستان و بلوچستان 0 


بنا بر این گزارش، در پایان هفته هشتم پس از تیم شهرداری بم که با هشت بازی و 24 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، تیم های ملوان بندر انزلی با هشت بازی و 22 امتیاز و دلوار کشتی جنوب بوشهر با هفت بازی و 16 امتیاز در رده دوم و سوم جدول ایستاده اند. 


براساس جدول رده بندی، تیم های آینده سازان میهن با 15 امتیاز، پالایش گاز ایلام با 12 امتیاز، پاس همدان با 12 امتیاز و تفاضل گل کمتر از ایلام در رده های چهارم تا ششم قرار دارند. 


همچنین تیم های هیات آذربایجان غربی، فولاد نورد کوه، نگار دژ شیراز، استقلال تهران، هیات گرگان و سیستان و بلوچستان به ترتیب رده هفتم تا دوازدهم جدول را در اختیار دارند. 

کلید واژه ها : بانوان- صدرنشین
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.