۴ مهاجم اصلی مراکش برای بازی با ایران مشخص شد

ساعت 17:46 پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

یک سایت مراکشی از ۴ گزینه اصلی خط حمله مراکش برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسه پرده برداشت.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس ترافیک بازیکن در خط حمله شیرهای اطلس؛ ۴ مهاجم اصلی مراکش برای بازی با ایران مشخص شد

یک سایت مراکشی از ۴ گزینه اصلی خط حمله مراکش برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسه پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه «هسبورت» مراکش گزارشی را درباره ترافیک شدید مهاجمان برای بازی در خط حمله تیم ملی مراکش در جام جهانی روسیه ارائه کرد. این سایت مراکشی ۴ گزینه نزدیک برای بازی در تیم ملی مراکش در جام جهانی مقابل ایران، اسپانیا و پرتغال را به شرح زیر بیان کرد.

*خالد بوطیب(مالاتیا اسپور ترکیه)

جایگاه خالد بوطیب، مهاجم مالاتیا اسپور ترکیه با توجه به عملکرد فوق العاده‌ای که در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ از خود به نمایش گذاشت در ترکیب تیم ملی مراکش محکم است. البته علاوه بر عملکرد خوبش در مقدماتی او در سوپر لیگ ترکیه به همراه تیمش تا اینجای فصل در ۱۹ بازی ۹ گل زده است که آماری خیلی خوب است.

*ولید أزرو(الاصلی مصر)

به نظر می‌رسد پیشرفت ولید أزرو در هفته اخیر به همراه الاهلی مصر در حال افزایش اشت. او به همراه تیمش در لیگ برتر مصر تا این جای فصل موفق شده تا ۱۴ گل را به ثمر برساند و آقای گل این فصل لیگ مصر است.

*اشرف بن شرقی( الوداد البیضاوی مراکش-الهلال عربستان)

اشرف بن شرقی بازیکن سابق الوداد البیضاوی با درخشش در مسابقات جام باشگاه‌های آفریقا و قهرمانی با تیمش در این مسابقات توجه رنار، سرمربی مراکش را به خود جلب کرده است. او به تازگی به باشگاه الهلال عربستان منتقل شده است.

*ایوب الکعبی(نهضه برکان مراکش)

ابوی الکعبی، بهترین بازیکن رقابت های جام قهرمانی ملت‌های آفریقا که با زدن ۹ گل خود را به عنوان ستاره بلامنازع این رقابت ها معرفی کرد. او در مسابقات با زدن گل های بی شمار برای تیم ملی دوم مراکش این تیم را به قهرمانی قاره سیاه رساند و با صلاحیت تمام از سوی رنار برای ۲ بازی دوستانه پیش رو تیم ملی مراکش مقابل ازبکستان و صربستان دعوت شد.

انتهای پیام/

 

کلید واژه