۴ دلیل ناکامی الریان مقابل استقلال از دید روزنامه قطری

ساعت 15:24 پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

روزنامه الرایه قطر ۴ دلیل را به عنوان اسباب ناکامی الریان در دیدار با شاگردان شفر عنوان کرد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس گزارش تحلیلی الرایه از تقابل لادروپ با شفر ۴ دلیل ناکامی الریان مقابل استقلال از دید روزنامه قطری

روزنامه الرایه قطر ۴ دلیل را به عنوان اسباب ناکامی الریان در دیدار با شاگردان شفر عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ۲ روز پیش استقلال در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا میهمان الریان در دوحه بود که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

روزنامه الرایه قطر در چاپ امروز خود گزارشی را درباره ناکامی الریان نوشت و ۴ دلیل را حاصل ناکامی الریان مقابل شاگردان شفر عنوان کرد که به شرح زیر است: اولین دلیلی که الریان برد خود را مقابل استقلال از دست داد این بود که از فرصت های به دست آمده‌اش در نیمه اول استفاده نکرد تا اینکه تاوان این فرصت سوزی را در نیمه دوم دید.

این روزنامه قطری ادامه داد: دومین دلیل، عدم آمادگی بدنی بازیکنان الریان بود که در نیمه دوم به وضوح کم آوردن برخی بازیکنان دیده می شد. سومین دلیل به خاطر تصمیم های اشتباه لادروپ بود. او وقتی می دید برخی از بازیکنان در داخل زمین از لحاظ بدنی کم آوردند ولی تعویضشان را به تاخیر انداخت. چهارمین دلیل این ناکامی، بازیکنان از لحاط روحی و روانی خود را مقابل استقلال آماده نکرده بودند و سریع عصبی می شدند نمونه بارز آن اخراج تاباتا بود.

انتهای پیام/س

کلید واژه