«فرمالن» در بارسلونا به رکوردی جدید رسید/ ۴ بازی پشت سر هم!

ساعت 18:08 پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

توماس فرمالن که از سال ۲۰۱۴ به بارسلونا پیوسته در بازی مقابل اسپورتنیگ لیسبون برای اولین بار توانست تعداد بازی‌های پشت سر هم در این تیم را به عدد ۴ برساند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، محرومیت و مصدومیت اجازه نداده بود توماس فرمالن در تیم ارنستو والورده، بارسلونا، درخشش داشته و حضوری مداوم داشته باشد. در بازی مقابل اسپورتینگ لیسبون، آخرین بازی تیم فوتبال بارسلونا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که روز گذشته برگزار شد و با برد آبی و اناری‌ها به پایان رسید، او یک بار دیگر در ترکیب اصلی بود. این چهارمین بازی پیاپی است که مدافع بلژیکی در زمین حاضر می‎شود. اتفاقی که از سال ۲۰۱۴ که او به بارسلونا پیوسته تا به حال نیفتاده بود.

در شرایطی که ساموئل اومتیتی و خاویر ماسچرانو مصدوم هستند، فرمالن در بازی‌ها در کنار جرار پیکه قرار می‎گیرد، تا به حال هم در خط دفاعی خوب کار کرده و اشتباهی نداشته است. او توانسته از ۹۵ پاس ۹۲ پاس را به مقصد برساند که آماری فوق‎العاده است. البته که بدون شک وظایف بزرگ‏تری پیش رو دارد و مطمئنا در بازی‎های پیش رو کار سختی خواهد داشت. او پیش از این در بهترین حالت تنها در ۲ بازی پشت سر هم برای بارسا به میدان رفته بود.

این بار اما یک بار به خاطر محرومیت پیکه در بازی با والنسیا و حالا هم به خاطر مصدومیت اومتیتی در ترکیب اصلی برای چهارمین بار پیاپی قرار گرفت.

کلید واژه