ونتورا به فدراسیون فوتبال ایتالیا فراخوانده شد

ساعت 18:34 سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

سرمربی ناکام تیم ملی فوتبال ایتالیا در تماسی تلفنی از سوی ستاد جام جهانی فدراسیون فوتبال این کشور به ساختمان مرکزی فرا خوانده شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس گزینه‌های مربیگری ایتالیا برنامه بلند مدت می‌دهند ونتورا به فدراسیون فوتبال ایتالیا فراخوانده شد

سرمربی ناکام تیم ملی فوتبال ایتالیا در تماسی تلفنی از سوی ستاد جام جهانی فدراسیون فوتبال این کشور به ساختمان مرکزی فرا خوانده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ونتورا پس از حذف تیم ملی فوتبال فرانسه به سیبل متحرکی تبدیل شده که مردم و رسانه‌های ایتالیا او را به هر وسیله و بهانه‌ای هدف توهین و اتهام و فریاد خود قرار داده‌اند.

ونتورا امروز در تماسی تلفنی به دفتر مرکزی فدراسیون فوتبال ایتالیا فراخوانده شده و گفته می‌شود از قرارداد دو ساله خود با فدراسیون فوتبال این کشور نه تنها یک سوم باقیمانده را دریافت نخواهد کرد بلکه باید بخشی از پول دریافتی خود را نیز بابت نوع قرارداد منعقد شده و به خاطر عدم صعود به جام جهانی به حساب فدراسیون فوتبال ایتالیا برگرداند.

رسانه‌های ایتالیا از پیش دستی فدراسیون فوتبال کشورشان دلخورند و معتقدند فدراسیون قبل از انتخاب سرمربی تازه و ورق زدن تاریخ، باید پاسخگوی اشتباهاتی باشد که مرتکب شده و به این سرعت نمی‌وشد همه چیز را فراموش کرد. توتواسپورت در گزارشی مفصل این تیتر را را انتخاب کرده است: برای شروعی دوباره عجله نکنید، اول تکلیف این پایان تلخ را روشن کنید.

اکنون آنچلوتی به عنوان مربی آزاد و بیکار از سایر نام‌ها برجسته تر به نظر می‌رسد اما کارشناسان معتقدند آزاد و بیکار بودن آنچلوتی نباید برگ برنده او باشد و وی نیز مانند سایر گزینه‌ها باید برنامه بلند مدت ارایه دهد. کاپلو، گواردیولا، امری و حتی زیدان نام‌هایی هستند که در اخبار مربوط به تیره روزی اخیر فوتبال ایتالیا به چشم می‌خورد.

انتهای پیام/ا

کلید واژه