چمنیان: نگاه ویژه و توام با احترام وزیر، فرصتی طلایی برای استمرار موفقیت های ورزشی است

ساعت 01:01 یک شنبه ۷ آبان ۱۳۹۶

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان گفت: نگاه ویژه و توجه توام با احترام وزیر ورزش و جوانان، فرصتی طلایی و ارزشمند برای استمرار موفقیت های ورزشی کشور است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، ،عباس چمنیان پس از دیدار با دکتر سلطانی فر ضمن تشکر از نگاه عمیق وزیر ورزش و جوانان به مسائل اساسی ورزش کشور گفت: امروز یک روز بسیار ارزشمند بود به این دلیل که نفر اول ورزش مملکت این فرصت را فراهم کرد تا بنده و ریاست فدراسیون فوتبال در جمع شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان حاضر شویم و در حضور شخص وزیر گزارش مختصری از عملکرد تیم ملی فوتبال نوجوانان ارائه دهیم.
وی افزود: این دیدار نشان می دهد وزیر ورزش نسبت به فرزندان این مرز و بوم که کسب افتخار کردند نگاه ویژه و توام با احترام دارد و این یک فرصت طلایی برای ورزش کشور است. امیدوارم در سایه برنامه ریزی ها و پیگیری هایی که انجام خواهد شد در آینده شاهد این باشیم که هم در رشته فوتبال که مورد اقبال و علاقه مردم است و هم در سایر رشته ها این موفقیت ها استمرار داشته باشد و در عرصه های بین المللی پررنگ تر از قبل شود.
چمنیان در پایان ایجاد شور و نشاط در جامعه را بزرگترین دستاورد موفقیت تیم ملی نوجوانان دانست و گفت: کسانی که با تمام وجود برای اعتلای نام ایران تلاش می کنند و زحمت می کشند شایسته احترام و تقدیر هستند و باور دارم با این نگاه ویژه ورزش کشور موفقت های بیشتری به خود خواهد دید.