برنامه هفته هشتم تا یازدهم لیگ دسته سوم اعلام شد

ساعت 01:01 پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

کمیته مسابقات برنامه هفته هشتم تا یازدهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل 97-96 ‏را اعلام کرد.‏

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات برنامه هفته هشتم تا ‏یازدهم و همچنین یک دیدار معوقه از هفته چهارم مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم در ‏فصل 97-96 را به شرح زیر اعلام کرد:‏
هفته هشتم
چهارشنبه 3 آبان 96‏
نگین شاهوار شاهرود- کاوه شهرداری ورامین- ساعت 14- ورزشگاه تختی شاهرود
شهید کریمی تهران- داماش تهران - ساعت 14- ورزشگاه هویزه تهران
شهدای ساری- شهید مولایی قائمشهر - ساعت 14:15- ورزشگاه متقی ساری
مقاوم فجر البرز- آریا سپاهان تهران - ساعت 14:15- ورزشگاه شریعتی کرج
استقلال نوین بجنورد – ابومسلم ثامن مشهد - ساعت 14- ورزشگاه تختی بجنورد
آذریورد شاهین دژ- ذوالفقار کاشان - ساعت 14:30- ورزشگاه شهید بهشتی شاهین دژ
دالاهو کرمانشاه – عقاب تبریز - ساعت 14:30- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
آبیدر سنندج – آذر کوثر تبریز - ساعت 14:30- ورزشگاه ملک نیا سنندج
بیمارستان پارس تهران – آرش ری تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه اکباتان تهران
سپاهان خورموج – استقلال بنه گز - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی خورموج
سپاهان ایذه- استقلال رامهرمز - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی ایذه
شاهد پل دختر – مهرگان دره شهر ایلام - ساعت 14:30- ورزشگاه سرمالیان پلدختر
پردیس خرم آباد- نساجی بروجرد - ساعت 14:45- ورزشگاه تختی خرم آباد
ذوب و فلزات همدان – مهدیه تبریز - ساعت 14:45- ورزشگاه جوانان بهار
پیام چغادک بوشهر- پرسپولیس بنه گز - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا چغادک
فرهنگ رامهرمز- استقلال رامشیر - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی رامهرمز
پنجشنبه 4 آبان 96‏
مقاومت البرز- پاس گیلان - ساعت 14- ورزشگاه شریعتی کرج
ساحل اورنگ چالوس – بهمن سبز البرز- ساعت 14- ورزشگاه 7 تیر چالوس
ستاره شهر قزوین- ساولان یوردوم اردبیل - ساعت 14:15- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
امید سهیل ماندگار قم- صفاهان اصفهان - ساعت 14:15- ورزشگاه حیدریان قم
فولاد ویژن ماهان- امید حسن آباد - ساعت 14:15- ورزشگاه سهند تهران
خلیج فارس میناب- جهاد نصر سیرجان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهید امینی میناب
پیشگامان بیرجند – سنگ آهن بافق - ساعت 14- ورزشگاه غدیر بیرجند
فولاد بردسیرکرمان- شهرداری منوجان کرمان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا بردسیر
شهید رضایی فیروز آباد-عقاب شیراز - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی فیروز آباد
شاهین زاهدان – زاگرس کیش - ساعت 14- ورزشگاه المپیک زاهدان
نسل ابومسلم مشهد- صنعت مشهد - ساعت 14- ورزشگاه تختی مشهد

هفته نهم
دوشنبه 8 آبان 96‏
داماش تهران- نگین شاهوار شاهرود - ساعت 14- ورزشگاه هرندی تهران
ابومسلم ثامن مشهد- شهدای ساری - ساعت 14- ورزشگاه تختی مشهد
آریا سپاهان تهران-  نسل ابومسلم مشهد - ساعت 14- ورزشگاه اتکا تهران
کاوه شهرداری ورامین – استقلال نوین بجنورد - ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‏شود.‏
عقاب تهران- آبیدرسنندج - ساعت 14- ورزشگاه دوشان تپه تهران
ذوالفقار کاشان- ذوب و فلزات همدان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهید ناصر فکری کاشان
مهرگان دره شهر ایلام- سپاهان ایذه - ساعت 14:30- ورزشگاه کولیوند دره شهر
آذرکوثر تبریز- آذریورد شاهین دژ - ساعت 14:30- ورزشگاه توحید عباسی تبریز
استقلال بنه گز- فرهنگ رامهرمز - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا بنه گز
فولاد یاسوج- شاهد پلدختر - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی یاسوج
استقلال رامشیر- پردیس خرم آباد- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی رامشیر
استقلال رامهرمز- پیام چغادک بوشهر - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی رامهرمز
سه شنبه 9 آبان 96‏
صنعت مشهد- شهید کریمی تهران - ساعت 14- ورزشگاه تختی مشهد
جهاد نصرسیرجان- شهید رضایی فیروز آباد - ساعت 14- ورزشگاه تختی سیرجان
شهرداری منوجان کرمان – شاهین زاهدان - ساعت 14 - ورزشگاه شهرداری منوجان
صفاهان اصفهان – ساحل اورنگ چالوس - ساعت 14:15- ورزشگاه تختی اصفهان
ساوالان یوردوم اردبیل- امید سهیل ماندگار قم - ساعت 14:15- ورزشگاه تختی مشکین شهر
بهمن سبز البرز- فولاد ویژن ماهان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا هشتگرد
پاس گیلان – ستاره شهر قزوین - ساعت 14:15- ورزشگاه عضدی رشت
آریا مینوی خرمدره زنجان – مقاومت البرز- ساعت 14:15- ورزشگاه شهید خرمی خرم دره
سنگ آهن بافق یزد- خلیج فارس میناب هرمزگان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا آهن بافق
پاس ساوه- بیمارستان پارس تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه چمران ساوه
پرسپولیس بنه گز- سپاهان خورموج - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا بنه گز
شهید باقری گویم فارس- ستارگان بستانو بندرعباس- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا گویم
زاگرس کیش- پیشگامان بیرجند - ساعت 14:30- ورزشگاه المپیک کیش
مهدیه تبریز- دالاهو کرمانشاه - ساعت 14:30- ورزشگاه پارک صنعت تبریز

معوقه هفته چهارم
دوشنبه 15 آبان ‏
آذریورد شاهین دژ – آرش ری - ساعت 14:15- ورزشگاه شهید بهشتی شاهین دژ

هفته دهم
دوشنبه 22 آبان 96‏
استقلال نوین بجنورد- داماش تهران - ساعت 14- ورزشگاه تختی بجنورد
نگین شاهوار شاهرود- صنعت مشهد - ساعت 14- ورزشگاه تختی شاهرود
آرش ری- پاس ساوه - ساعت 14- ورزشگاه هویزه تهران
شهید مولایی قائمشهر- ابومسلم ثامن مشهد - ساعت 14:15- ورزشگاه قراخیل قائمشهر
شهدای ساری- کاوه شهرداری ورامین - ساعت 14:15- ورزشگاه متقی ساری
ذوب و فلزات همدان – آذرکوثر تبریز - ساعت 14:15- ورزشگاه جوانان بهار همدان
دالاهو کرمانشاه – ذوالفقار کاشان - ساعت 14:30- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
آذریورد شاهین دژ- عقاب تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه شهید بهشتی شاهین دژ
سپاهان ایذه- فولاد یاسوج - ساعت 14:30- ورزشگاه تختی ایذه
فرهنگ رامهرمز- پرسپولیس بنه گز- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی رامهرمز
نساجی بروجرد- استقلال رامشیر - ساعت 14:30- ورزشگاه نساجی بروجرد
سپاهان خورموج- استقلال رامهرمز- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی خورموج
پردیس خرم آباد- استقلال بنه گز- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی خرم آباد
بیمارستان پارس تهران – عقاب تبریز- ساعت 14- ورزشگاه اکباتان تهران
پیام چغادک بوشهر- مهرگان دره شهر ایلام - ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا چغادک
سه شنبه 23 آبان 96‏
امید حسن آباد – بهمن سبز البرز - ساعت 14- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
فولاد ویژن ماهان – صفهان اصفهان - ساعت 14- ورزشگاه سهند تهران
پیشگامان بیرجند- شهرداری منوجان کرمان - ساعت 14- ورزشگاه غدیر بیرجند
ستاره شهر قزوین – آریا مینوی خرمدره زنجان - ساعت 14:15- ورزشگاه سردار آزادگان ‏قزوین
ساحل اورنگ چالوس – ساوالان یوردوم اردبیل - ساعت 14:15- ورزشگاه 7 تیر چالوس
امید سهیل ماندگار قم- پاس گیلان - ساعت 14:15- ورزشگاه حیدریان قم
خلیج فارس میناب هرمزگان – زاگرس کیش - ساعت 14:15- ورزشگاه شهید امینی میناب
فولاد بردسیرکرمان – شهید باقری گویم فارس - ساعت 14:15- ورزشگاه شهدای بردسیر
عقاب شیراز – جهان نصر سیرجان - ساعت 14:30- ورزشگاه پایگاه هوایی شیراز
شهید رضایی فیروز آباد- سنگ آهن بافق یزد- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی فیروز آباد
شهید کریمی تهران – آریا سپاهان تهران - ساعت 14- ورزشگاه هویزه تهران

هفته یازدهم ‏
سه شنبه 30 آبان 96‏
آریا سپاهان تهران – نگین شاهوار شاهرود - ساعت 14- ورزشگاه اتکا تهران
مقاوم فجر البرز- نسل ابومسلم مشهد - ساعت 14- ورزشگاه شریعتی کرج
داماش تهران – شهدای ساری - ساعت 14- ورزشگاه هرندی تهران ‏
عقاب تهران – ذوب و فلزات همدان - ساعت 14- ورزشگاه دوشان تپه تهران
شاهد پل دختر لرستان- سپاهان ایذه - ساعت 14- ورزشگاه سرمالیان پل دختر
مهرگان دره شهر ایلام – سپاهان خورموج - ساعت 14- ورزشگاه کولیوند دره شهر
استقلال رامهرمز- فرهنگ رامهرمز - ساعت 14- ورزشگاه تختی رامهرمز
استقلال بنه گز- نساجی بروجرد - ساعت 14- ورزشگاه شهدای بنه گز
کاوه شهرداری ورامین- شهید مولایی قائمشهر - ساعت 14- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
آذر کوثر تبریز- دالا هو کرمانشاه - ساعت 14:15- ورزشگاه توحید عباسی تبریز
مهدیه تبریز- بیمارستان پارس تهران - ساعت 14:15- ورزشگاه پارک صنعت تبریز
فولاد یاسوج – پیام چغادک بوشهر - ساعت 14:15- ورزشگاه تختی یاسوج
چهارشنبه اول آذر 96‏
آریا مینوی خرمدره زنجان – امید سهدیل ماندگار قم- ساعت 14 - ورزشگاه شهید خرمی ‏خرمدره
پاس گیلان – ساحل اورنگ چالوس - ساعت 14 – ورزشگاه عضدی رشت
سنگ آهن بافق یزد- عقاب شیراز - ساعت 14 – ورزشگاه شهدای آهن بافق
شهید باقری گویم فارس- شاهین زاهدان - ساعت 14 – ورزشگاه شهدای گویم
شهرداری منوجان کرمان – خلیج فارس میناب هرمزگان - ساعت 14 – ورزشگاه شهرداری ‏منوجان
زاگرس کیش- شهید رضایی فیروز آباد - ساعت 14 – ورزشگاه المپیک کیش
صنعت مشهد- استقلال نوین بجنورد - ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
پرسپولیس بنه گز- پردیس خرم آباد- ساعت 14:15 – ورزشگاه شهدای بنه گز
ساوالان یوردوم اردبیل – فولاد ویژن ماهان - ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی مشکین شهر
صفاهان اصفهان – تختی اصفهان - ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی اصفهان
ستارگان بستانو بندرعباس- فولاد بردسیر کرمان - ساعت 14:15 – ورزشگاه اختصاصی ‏ستارگان بستانو
عقاب تبریز- آرش ری - ساعت 14:15 – ورزشگاه مرزداران تبریز
آبیدر سنندج- آذر یورد شاهین دژ ساعت 14:15 – ورزشگاه ملک نیا سنندج