جام جهانی روسیه را به مقصد گردشگران تبدیل کرد

ساعت 20:26 چهار شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

تهران - ایرنا - مدیر اجرایی اتحادیه متصدیان تورهای روسیه در اظهار نظری اعلام کرد که میزبانی جام جهانی 2018، این کشور را برای نخستین بار به جاذبه و مقصد گردشگران جهان تبدیل کرده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، خبرگزاری اسپوتنیک روسیه روز چهارشنبه به نقل از «مایا لومیدزه» نوشت: روسیه برای نخستین بار به کعبه آرزوهای گردشگران تبدیل شده است؛ تمام هواداران فوتبال که برای دیدن مسابقات جام جهانی به کشور ما آمدند، نه تنها از شهرهای میزبان بازدید کردند بلکه با هدایت راهنمای تورهای گردشگری از دیگر شهرها هم دیدن کردند؛ در واقع سال بعد بی شک گردشگران بیشتری به روسیه خواهند آمد؛ چرا که بسیاری از افرادی که در جام جهانی در روسیه حاضر بودند اذعان کرده اند که در آینده بار دیگر به این کشور سفر می کنند.
وی ادامه داد: نتایج به دست آمده از یک نظرسنجی حاکی از آن است که 87 درصد میهمانان جام جهانی 2018 دوست دارند دوباره به روسیه بازگردند.
روسیه برای نخستین بار میزبانی جام جهانی را برعهده گرفت، تورنمنتی که از 14 ژوئن (24 خرداد) در 11 شهر این کشور آغاز شد و در نهایت نظم و انضباط یکشنبه 15 ژوییه (24 تیرماه) با قهرمانی فرانسه پایان یافت.
ورزشی**3991**1584

کلید واژه