استقلال برد را با مساوي عوض کرد

ساعت 01:01 شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲

 آخرين ديدار هفته سيزدهم ليگ برتر بين دو تيم نفت و استقلال در ورزشگاه تختي تهران از ساعت 15 و 45 دقيقه برگزار شد که بازي با نتيجه يک بر يک مساوي به پايان رسيد.
فرهاد مجيدي در دقيقه 66 با يک ضربه سر روي ضربه کرنر  گل استقلال را به ثمر رساند.
ووريا غفوري در دقيقه 89 با يک شوت از راه دور به زيبايي گل نفت را به ثمر رساند و بازي به مساوي کشيده شد.
عليرضا فغاني داور مسابقه به بهمن کامل، حسين ابراهيمي  و وحيد حمدي‌نژاد  از نفت تهران  و جواد نکونام از استقلال کارت زرد نشان داد.
مهم‌ترين اتفاق نيمه اول ضربه کاشته جواد نکونام بود که دروازه‌بان تيم نفت به زيبايي آن را مهار کرد و به کرنر فرستاد. در نيمه اول شاهد بازي چندان جذابي نبوديم.
در نيمه دوم بازي وضعيت بهتري پيدا کرد و دو تيم حملات بيشتري روي دروازه يکديگر انجام  دادند.
امير قلعه‌نويي سرمربي استقلال با حکم کميته انضباطي محروم است و روي نيمکت استقلال حضور ندارد و بين تماشاگران نشسته است. مجيد صالح در غياب او هدايت استقلال را برعهده داشت.
استقلال سه بازي عقب افتاده در ليگ برتر دارد و بايد با تيم‌هاي مس کرمان، سايپا و ملوان بازي کند. اين بازي‌ها به دليل حضور استقلال در ليگ قهرمانان آسيا به تعويق افتاده است.
استقلال با اين مساوي 16 امتيازي شد و از رده نهم به رده هفتم صعود کرد. نفت تهران هم 22 امتيازي شد و در همان رده پنجم باقي ماند.
ترکيب استقلال:
سيدمهدي رحمتي، پژمان منتظري، اميرحسين صادقي، پژمان نوري، هاشم بيک زاده، جواد نکونام، آندو تيموريان، ساموئل، سياوش اکبرپور(از دقيقه 52 آرش برهاني)، فرهاد مجيدي و محمدمهدي نظري
سرمربي: امير قلعه نويي
ترکيب تيم نفت تهران:
عليرضا بيرانوند، ووريا غفوري، بهمن کامل، احمد آل‌نعمه، وحيد حمدي‌نژاد، کمال کاميابي‌نيا( از دقيقه 76 وحيد بوحمدان)، مرتضي پورعلي‌گنجي، حسين ابراهيمي، رسول نويد‌کيا، وحيد اميري( از دقيقه 72 علي قرباني) و رضا نوروزي.( از دقيقه 83 محمد نزهتي)
سرمربي: يحيي گل‌محمدي