خطیبی: می توانستیم از ملوان امتیاز بگیریم

ساعت 01:01 جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: ما پس از دریافت گل دوم خوب بازی کردیم و می‌توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، حسین خطیبی پس از شکست 2 بر یک گسترش فولاد مقابل ملوان اظهار داشت: بازی خوبی بود ما در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما در نیمه دوم تمرکز لازم را نداشتیم و 20 دقیقه‌ای تمرکز نداشته‌ایم و گل دریافت کردیم و پس از گل اول هم نتوانستیم به بازی بازگردیم.


وی افزود: ما مشکلاتی برای این بازی داشتیم سه چهار بازیکن تأثیرگذار خود را در خدمت نداشتیم و برخی بازیکنان ما برای اولین‌بار به میدان رفتند و کارایی لازم را نداشتند با این حال بعداز گل دوم بازیکنان عملکرد بهتری داشتند و می‌توانستیم بازی را با تساوی به پایان برسانیم.


مربی گسترش فولاد تصریح کرد: ما یک گل هم به ثمر رساندیم اما داور آفساید اعلام کرده که نمی‌خواهم در مورد آن بازی کنم. باید فیلم بازی را ببینیم ما تلاش خود را در مجموع انجام دادیم. ملوان خوب بازی کرد و به آنها تبریک می‌گویم اما متأسفانه تماشاگران آنها اقداماتی انجام دادند که ما انتظار نداشتیم.


وی با اشاره به فحاشی برخی هواداران انزلی یادآور شد: در پشت نیمکت ما برخی از هواداران فحاشی می‌کردند که وقتی این موضوع را به نیروی انتظامی گفتیم آنها گفتند که به کلانتری شکایت کنید.


خطیبی در واکنش به اینکه هواداران فحاشی نکردند، گفت: من خودم شنیدم ما واقعیت را می‌گویم به برد و باخت هم کاری نداریم از این مسئله ناراحت هستیم ان‌شاءالله این موارد برطرف شود و مطمئن باشید که گسترش جایگاه خود را پیدا خواهد کرد.


وی در مورد اینکه آیا به علت اینکه تیمش شکست خورده این مسائل را مطرح می‌کند، تصریح کرد: ما بازی گذشته شکست خوردیم و گفتیم که شکست خوردیم از واقعیت نمی‌شود فرار کرد ما هم فوتبالی هستیم من می‌گویم چرا عده‌ای پشت نیمکت ما نشستند و فحاشی کردند و هنگامی که این موضوع را به نیروی انتظامی گفتیم تا جلوی این کار را بگیرد گفتند به کلانتری مراجعه کنید که این مسئله خنده‌دار است!


انتهای پیام/ی

کلید واژه