اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی زیر ۲۲ سال

ساعت 01:01 شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی را اعلام کرد.

علیرضا بیراوند از نفت تهران، سید حسین حسینی از استقلال، میلاد احمدیان از پیکان، علی حیدری از پدیده مشهد، شهریار شیروند از تراکتورسازی، محمد انصاری از فجر شهید سپاسی، امین حاج محمدی از نفت تهران، هادی محمدی از داماش گیلان، عمار نیک کار از پارسه تهران، محسن مسلمان از ذوب آهن اصفهان، وحید اسماعیل بیگی از مس کرمان، فردین عابدینی از استقلال، شهاب کرمی از فولاد اهواز، مرتضی پور علی گنجی از نفت، اکبر ایمانی از ذوب آهن اصفهان، مسعود ریگی از فجر شهید سپاسی، پیام صادقیان  از پرسپولیس، فرشاد احمدزاده از تراکتورسازی، مرتضی تبریزی از ذوب آهن، سامان نریمان جهان از گسترش تبریز، میلاد غریبی از پرسپولیس، امید عالیشاه از پرسپولیس، کاوه رضایی از سایپا، مسعود حسن زاده از داماش گیلان، مهران قاسمی از استقلال و جهان عالیان از سپاهان اصفهان نفراتی هستند که از سوی علیرضا منصوریان به اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر 22 سال دعوت شدند تا برای دو دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی عمان آماده باشند. 2 دیدار تدارکاتی تیم ملی زیر 22 سال ایران و عمان درتاریخ 18 و 21 مهرماه برگزار می شود.

این بازیکنان باید روز یکشنبه چهاردهم مهرماه  راس ساعت 13 در هتل المپیک خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم زیر 22 سال گفت: اسامی تیم زیر 22 سال را بعد از تیم ملی بزرگسالان اعلام کردیم تا دست سرمربی تیم ملی بزرگسالان برای انتخاب بازیکنان در هر رده آزاد باشد. هر بازیکنی که از تیم ملی زیر 22 سال به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد بی شک افتخار بازی کردن با این تیم را در عرصه های مهم دارد و خوشحالم که چند بازیکن تیم ملی زیر 22 سال در تیم ملی بزرگسالان هستند و امیدوارم  در جام جهانی نیز حضور داشته  و حتی تعدادشان دو برابر  شود.

وی گفت: از سرمربیان لیگ می‌خواهم که شرایط تیم ملی زیر 22 سال را درک کرده و با در اختیار گذاشتن بازیکنانشان در روند تمرین و موفقیت این تیم ما را همراهی کنند.