چوی یونگ سو: شانسی فینالیست نشدیم/ بازیکنانم باهوش بودند

ساعت 01:01 پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲

سرمربی تیم فوتبال سئول گفت: تنها فاکتور شانس، عامل فینالیست شدن ما نبود؛ بازیکنانم باهوش بودند.

چو یونگ سو پس از مساوی دو بر دو مقابل استقلال و فینالیست شدن تیمش در نشست خبری اظهار داشت: در ورزشگاهی بسیار عالی مثل آزادی بازی کردیم و گل‌های خیلی خوبی زدیم و من از بازیکنانم ممنون هستم که بازی بسیار خوبی انجام دادند ولی چالش ما از همین حالا شروع شده است.


وی در مورد اینکه بعد از فینالیست شدن چه برنامه‌ای برای حضور پرقدرت مقابل گوانگژو چین دارد، گفت: در فینال باید مقابل نماینده چین بازی کنیم و می‌خواهیم به آسیا نشان بدهیم تیم خوبی هستیم البته آنها بازیکنان خوبی دارند و اکثر آنها عضو تیم ملی چین هستند ولی زمان نسبتا طولانی تا این مسابقه داریم و خودمان را آماده خواهیم کرد. بین نایب قهرمان و قهرمان مسابقات فاصله زیادی است و سعی می‌کنیم قهرمان شویم.


سرمربی اف سی سئول در مورد اینکه شانس چقدر در فینالیست شدن این تیم نقش داشت، گفت: فکر نمی‌کنم تنها فاکتور فینالیست شدن ما خوش شانسی باشد بازیکنانم باهوش بودند و از قابلیت‌هایشان استفاده کردند و کل مجموعه باشگاه ما را خوب حمایت کردند تا به فینال برسیم و همه نیز انرژی بالایی داشتند.


چوی یونگ سو در مورد اینکه اف سی سئول در آزادی هجومی بازی کرد و قصد دفاع کردن نداشت و بی توجه به برد دو بر صفر در بازی رفت بود، گفت:  من در نیمه دوم بازی تلاش کردم که از نظر دفاعی تیمم بهتر باشد اما دو گل خوردیم باید از نظر دفاعی هم خوب کار می‌کردیم ضمن اینکه با حضور چنین بازیکنانی اگر مطلقا دفاع می‌کردیم مطمئنا دچار مشکل می‌شدیم چون بازیکنان هجومی در تیم‌‌مان زیاد هستند.


وی در پاسخ به سئوال خبرنگار کره‌ای مبنی بر اینکه شماره 22 را به میدان آوردید و او مصدوم شد و همان زمان هم گل خوردید، گفت: می‌خواستم خط دفاع را محکم کنم که گل خوردیم بعد بازیکن شماره 24 را آوردم که هجومی بازی می‌کند و عملکردمان بهتر شد.


سرمربی سئول در مورد اینکه دامیانوویچ مرموزانه زد و خوردهای غیر طبیعی به وجود می‌آورد و خشونت‌هایی داشت که از چشم داور دور ماند، گفت: ما حتی در کره جنوبی و لیگ کره هم دامیانوویچ همیشه من تو من یارگیری می‌شود و استقلال هم این مسئله را می‌دانست قبول دارم این بازیکن کمی عصبی شد و کارت زرد گرفت ولی قبل از آن که دژان کارت بگیرد بازیکن استقلال خطا کرد و باعث شد کنترل اعصاب او بهم بریزد.