چوی یونگ سو: استقلال تیم قدرتمندی است

ساعت 01:01 سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲

چوی یونگ سو می‌گوید بازیکنان سئول فردا از سر و صدا تماشاگران ایرانی لذت خواهند برد!

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، سرمربی اف‌سی‌سئول کره در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: تیم ما در واقع نماینده کی‌لیگ است. این مرحله از مسابقات در سطح بالایی برگزار می‌شود. مثلا حضور تماشاگران در این دیدار کار را برای ما سخت می‌کند. من از بازیکنانمان خواسته‌ام با صبر و شکیبایی کار کنند. ما برای برد به ایران آماده‌ایم اما نمی‌دانیم در طول بازی دچار چه مشکلاتی می‌شویم. تیم استقلال تیم قدرتمندی است که به این مرحله رسیده و امیدواریم بازی خوبی را برابر آنها ارائه دهیم.

یونگ سو در پاسخ به سوال که آیا احتمال دارد تیمش دفاعی برابر استقلال به میدان برود، اظهار کرد: با توجه به اینکه اگر گل اول را بخوریم کار ما سخت می‌شود به فکر گل زدن هستیم تا اینکه بگذاریم حریفمان گل بزند. هر دو تیم برای زدن گل اول تلاش می‌کنند. اگر هم تا این مرحله بالا آمدیم به خاطر بازی هجومی‌مان بوده است.

سرمربی کره‌ای اف‌سی‌سئول در پاسخ به سوالی درباره حضور 100 هزار تماشاگر استقلالی در استادیوم گفت: برای ما که جسورانه بازی می‌کنیم تماشاگران استقلال کار را برای ما سخت می‌کنند. آنها می‌توانند استرس بدهند اما بازیکنان خوب و با تجربه‌ای داریم که این شرایط را قبلا تجربه کرده‌اند. آنها می‌توانند از سروصدای تماشاگران ایرانی لذت ببرند.

او در پاسخ به این سوال که چرا فکر می‌کند تیمش در این دیدار شاید به دلیل حضور تماشاگران عصبی شود و دوم آنکه تاثیر چمن ورزشگاه آزادی را در مقایسه با چمن مقایسه با اف‌سی‌سئول کره چطور ارزیابی می‌کند، گفت: در رابطه با اینکه شاید عصبی بازی خواهیم کرد باید بگویم که استقلالی‌ها به گل زدن نیاز دارند. همین امر می‌تواند برای ما مشکل‌ساز شود. ما در بازی رفت دو بر صفر پیروز شدیم و قطعا استقلالی‌ها هجومی حاضر خواهند شد. در رابطه با چمن آزادی هم هنوز چمن را ندیده‌ام اما در مورد کیفیت چمن خودمان باید بگویم که به دلیل گرمای هوا کیفیتش کمی پایین بود ولی در طول زمان چمن ورزشگاه سئول بهتر می‌شود.

چو یونگ سو در پاسخ به سوالی درباره غیبت نکونام و تیموریان از استقلال و تاثیر آنها در این دیدارچیست و آیا اینکه شما فیسبوک را برای بازیکنانتان ممنوع کرده‌اید صحت دارد و اگر اینچنین است این ممنوعیت تا چه زمانی خواهد بود، اظهار کرد: در رابطه با دو بازیکن استقلال باید بگویم که این به نفع ما خواهد بود. چرا که این دو بازیکنان مهمی هستند اما از سویی می‌تواند دو بازیکن ناشناس به جای آنها بازی کند که به ضرر ما شود. برای ما استقلال تیمی است که تا این مرحله بالا آمده و با بازیکنانی خوب. اما در باره فیس‌بوک باید بگویم که همیشه به آنها گفته ام که باید با هواداران در ارتباط باشند اما من فیسبوک را ممنوع نکرده‌ام.

سرمربی اف‌سی‌سئول در پایان و در پاسخ به این سوال که قلعه‌نویی معتقد است که تیمش مستحق شکست دو بر صفر در کره نبوده و آیا او با این نظر موافق است یا خیر، بیان کرد: ما در کره می‌گوییم شانس جزیی از بازی است. من اصلا به این فکر نمی‌کنم که گل‌هایمان روی شانس بوده یا اتفاق. به این فکر می‌کنم که استقلال می‌توانسته گل‌های بیشتری بخورد. ما با برنامه بودیم و در بازی اول انتظارات من را بازیکنان برآورده کردند.