اطمینان «صلاح» از حضور در جام جهانی

ساعت 11:13 دو شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷

تهران - ایرنا - محمد صلح مهاجم مصری تیم فوتبال لیورپول با وجود مصدومیتی که در فینال لیگ قهرمانان اروپا دچار آن شد، گفت اطمینان دارد که به جام جهانی می رسد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، حضور صلاح در فینال شنبه شب لیگ قهرمانان اروپا دیری نپایید و مهاجم 25 ساله لیورپول در دقیقه 31 بر اثر برخورد با سرخیو راموس مصدوم شد و با چشمانی اشکبار در حالی که کتف خود را گرفته بود، زمین مسابقه را ترک کرد.
صلاح در این فصل 44 گل در مجموع رقابتها برای لیورپول به ثمر رساند.
فینال لیگ قهرمانان اروپا شنبه شب میان رئال مادرید و لیورپول در شهر کی یف پایتخت اوکراین برگزار و رئال در این دیدار موفق شد با نتیجه 3 بر یک به برتری برسد و برای سومین دوره متوالی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.
یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از مسابقه نسبت به شرایط مصدومیت مهاجم مصری خود ابراز بدبینی کرد اما صلاح در پیامی خطاب به هوادارانش نوشت: شب بسیار سختی بود. من دست از مبارزه نمی کشم و مطمئن هستم برای سرافرازی شما در جام جهانی حضور خواهم یافت. حمایت و محبت شما قدرتی را که به آن نیاز دارم، به من می دهد.
فدراسیون فوتبال مصر هم روز شنبه نسبت به بهبودی صلاح و حضور او در جام جهانی ابراز خوشبینی کرد.
مصر برای اولین بار از سال 1990 تاکنون به جام جهانی راه یافته است. مصر با گلزنی صلاح و شکست کنگو به جام جهانی راه یافت. این کشور در جام جهانی 2018 روسیه با تیم های عربستان، روسیه و اروگوئه همگروه است.
راموس که متهم شده به عمد باعث مصدومیت صلاح شده است، در پیامی آرزو کرد این بازیکن هرچه زودتر بهبود یابد.
ورزشی**1584**1597

کلید واژه