اینیستا به هواداران ویسل کوبه قول فتح آسیا را داد

ساعت 21:26 شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- «آندرس اینیستا» هافبک اسبق تیم بارسلونا، پس از عقد قرارداد با باشگاه ویسل کوبه ژاپن، در اولین حضور عمومی، به جمعیت مشتاق و هواداران این تیم قول داد تا باشگاه جدیدش را به بزرگ ترین تیم آسیا تبدیل کند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) روز شنبه با درج این خبر نوشت: اینیستا 34 ساله که به همراه تیم ملی اسپانیا جام جهانی را نیز فتح کرده است، در مراسم استقبالی که در شهر بندری کوبه برگزار شد، حضور یافت.
هافبک خلاق تیم ملی اسپانیا در حضور چهار هزار هوادار مشتاق تیم ژاپنی گفت: این اتفاق برای من چالش بزرگی است؛ هدفم کمک بی شائبه به تیم است و به نظرم باید هم در فوتبال و هم در زندگی بهترین اهداف را برای خود مشخص کنم؛ می خواهم ویسل قهرمان لیگ شده و برای تبدیل کردن آن به بهترین تیم آسیا نهایت تلاشم را می کنم.
اینیستا که گل پیروزی بخش تیم ملی اسپانیا را در فینال جام جهانی 2010 در برابر هلند به ثمر رسانده است، تا پیش از این 674 بار برای بارسلونا به میدان رفته و موفق به کسب 32 افتخار شده است.
مرد محبوب اسپانیایی که بر اساس گزارش ها با قراردادی سه ساله و دستمزد سالانه معادل 30 میلیون دلار به تیم رده ششمی ویسل کوبه ژاپن پیوسته است، پس از اتمام رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، به ژاپن بازگشته و در کنار «لوکاس پودولسکی» آلمانی که سال گذشته به این تیم پیوست، بازی خواهد کرد.
ورزشی**3991**1368

کلید واژه