مسی برای پیوستن گریژمان به بارسلونا تلاش می کند

ساعت 21:21 دو شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- «لیونل مسی» ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا با حمایت از «آنتونیو گریژمان» مهاجم تیم اتلتیکو مادرید، از نفوذ خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن توسط مسوولان تیم بارسلونا استفاده می کند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، شبکه رادیویی «رک وان» اسپانیا روز دوشنبه در گزارشی نوشت: مهاجم فرانسوی تیم اتلتیکو پس از پشت سر گذاشتن یک فصل درخشان در این تیم و کسب مقام قهرمانی لیگ اروپا، آهنگ سفر کرده و قصد دارد «واندا متروپولیتانو» را ترک کند.
گزارش ها حاکیست، محتمل ترین مقصد گریژمان بارسلونا یا منچستر یونایتد است و اظهارات مسی در حمایت از پیوستن وی به این انتقال پر حرف و حدیث قوت بخشیده است.
فوق ستاره کاتالان ها در مصاحبه با این شبکه رادیویی گفت: مسلما او را دوست دارم؛ گریژمان یکی از بهترین بازیکنان کنونی فوتبال جهان است. در مورد صحت و سقم شایعات اطلاعی ندارم اما پیوستن بازیکنان بزرگ به بارسا مسلما باعث خوشحالی و گریژمان یکی از این بازیکنان است.
آمار گل های گریژمان 27 ساله از سال 2014 و پس از ملحق شدن به اتلتیکو از سوسیداد، با احتساب 19 گلی که در رقابت های این فصل لالیگا به ثمر رسانده؛ به 79 گل در 143 بازی رسیده است.
ورزشی**3991**1368

کلید واژه