آسنسیو: اسپانیا توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد/یووه رقیب قدرتمندی است

ساعت 16:18 چهار شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

ستاره جوان و آینده دار رئال و تیم ملی اسپانیا گفت: چرا ما نتوانیم قهرمانان جام جهانی شویم. ما باید به خودمان اطمینان داشته باشیم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

، مارکو آسنسیو، مهاجم جوان و آینده دار رئال مادرید در مصاحبه با رادیو کادینا سر اسپانیا گفت: من از بازی های مهمی که در آن شرکت می کنم چیزهای زیادی یاد می گیرم. این فشار موجود در تیم باعث می شود تا عملکردتان بهتر شود. می خواهم به اهمیت دقایق زیادی که در رئال بازی کنم بپردازم. اگر در ترکیب تیم بازی نمی‌کنم باید به اشتباهات خودم فکر کنم و چه کار کنم تا عملکردم را بهتر کنم.

وی در ادامه درباره حضورش در جام جهانی به همراه تیم ملی اسپانیا و قهرمانی در جام جهانی گفت: چرا ما نتوانیم قهرمانان جام جهانی شویم. ما باید به خودمان اطمینان داشته باشیم. من به همراه تیم ملی ملزم به بازی در پست مشخصی هستم ولی در رئال آزادی عمل بیشتری دارم و می توانم در چند پست بازی کنم.

 ستاره جوان رئال در پایان گفت: هر سال عملکرد رونالدو من را بهت زده می کند. او و مسی در سطح بسیار بالایی هستند ولی من با توجه به اینکه رونالدو همبازیم است نسبت به مسی بیشتر به او توجه می کنم. یوونتوس رقیب قدرتمندی و پیچیده ای برای ما در اروپا است و ما مقابل این تیم آزمون سختی داریم.

انتهای پیام/ک


 

کلید واژه