کارنامه کرانچار، اسکوچیچ، گل محمدی، فرکی و استیلی روی میز فدراسیون فوتبال

ساعت 17:37 چهار شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

درحالی که تا روز گذشته به نظر می رسید کرانچار گزینه اصلی هدایت تیم امید است اما امروز فدراسیون 4 گزینه دیگر را هم بین نفرات مورد نظر خود اضافه کرد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس هدایت تیم امید به کدام نفر می‌رسد؟ کارنامه کرانچار، اسکوچیچ، گل محمدی، فرکی و استیلی روی میز فدراسیون فوتبال

درحالی که تا روز گذشته به نظر می رسید کرانچار گزینه اصلی هدایت تیم امید است اما امروز فدراسیون 4 گزینه دیگر را هم بین نفرات مورد نظر خود اضافه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسئولان فدراسیون فوتبال طی روزهای گذشته جلسات متعددی را با کمیته فنی این فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی امید برگزار کرده و در حال رایزنی برای رسیدن به جمع بندی نهایی برای حضور یک سرمربی خوب روی نیمکت تیم ملی امید هستند. در این راستا هماهنگی‌هایی نیز با کمیته ملی المپیک نیز صورت گرفته تا با یک انتخاب خوب تیم ملی امید سرمربی خود را بشناسد.

بعد از جلسات متعدد صورت گرفته نام‌هایی چون زلاتکو کرانچار، دراگان اسکوچیچ، یحیی گل محمدی، حسین فرکی و حمید استیلی برای هدایت تیم ملی مطرح شده که کمیته فنی فدراسیون در حال برررسی رزومه این مربیان است. 

باید دید سرمربی تیم ملی امید ایران سرانجام به گزینه خارجی می‌رسد یا اینکه یک مربی ایرانی هدایت این تیم را عهده‌دار خواهد شد.

البته گزینه نزدیک به نیمکت تیم ملی تا دیروز کرانچار بود اما ظاهرا فدراسیون فوتبال در نظر دارد تا قبل از تصمیم آخر روی گزینه های دیگر هم بررسی انجام دهد و بعد از بررس یهمه جوانب تصمیم خود را بگیرد.

انتهای پیام/

کلید واژه