قهرمانی امیدهای ذوب آهن یک هفته پیش از پایان مسابقات

ساعت 18:32 چهار شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

تیم فوتبال امید ذوب آهن یک هفته پیش از پایان مسابقات به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس قهرمانی امیدهای ذوب آهن یک هفته پیش از پایان مسابقات

تیم فوتبال امید ذوب آهن یک هفته پیش از پایان مسابقات به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه؛ تیم فوتبال امیدهای ذوب آهن عصر امروز و با پیروزی یک بر صفر در برابر تیم فوتبال امیدهای مس رفسنجان موفق شد یک هفته قبل از پایان این رقابتها، به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور دست یابد.

تیم فوتبال امید ذوب آهن با سرمربیگری "حسن حاج رسولیها" از بازیکنان و مربیان پیشکسوت فوتبال ذوب آهن و اصفهان که سابقه دستیاری "رسول کربکندی" و "منصور ابراهیم زاده" را در لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران در کارنامه خود دارد و سال‌ها در تیم های مختلف پایه باشگاه ذوب آهن کار کرده است، درطول این دوره از مسابقات، رقابت تنگاتنگ و نزدیکی مابین دو تیم فوتبال امید ذوب آهن و فولاد خوزستان در جریان بود، که با باخت امروز تیم فوتبال امید فولاد و پیروزی تیم فوتبال امید ذوب آهن، این تیم موفق شد در فاصله یک هفته به پایان این رقابتها، به مقام قهرمانی کشور دست یابد.
شایان ذکر است؛ گل پیروزی تیم فوتبال امید ذوب آهن را، "پویا اسدی" در دقیقه 8 مسابقه به ثمر رساند و امیدهای ذوب آهن درحالی که از دقیقه 55 با اخراج "حسین سنگرگیر" ده نفره شده بودند،  دربرابرتیم فوتبال امید مس رفسنجان که "علی علیزاده" مهاجم اسبق و اوت انداز تیم های پرسپولیس و استقلال تهران را به عنوان سرمربی  در روی نیمکت خود داشت، به یک برد شیرین و قهرمانی مسابقات دست یافتند.
سرپرستی تیم فوتبال امید ذوب آهن را  "محمد رضا شمسی پور" برعهده داشت و دستیار اول حاج رسولیها، "کمال حسینی" مهاجم اسبق و گلزن تیم فوتبال ذوب آهن و تیم منتخب اصفهان بود.

همچنین "عباس قاسمی" از گلرهای سابق و پیشکسوت تیم فوتبال ذوب آهن نیز، به عنوان مربی دروازه بانان در تیم فوتبال امید ذوب آهن فعالیت می کرد. 

انتهای پیام/

کلید واژه